Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Hot dogi wata cukrowa gofry przed cmentarzem !!!!!

2900
#falco nieaktywny
3 listopada 2015r. o 20:14
ten post podejrzewam był dosadnym ''kopem w dups.k.o'' dla niektórych...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Judasz Iskariota niezalogowany
3 listopada 2015r. o 20:37
O ile kram przed cmentarzem można lepiej lub gorzej wytłumaczyć to zachowania niedzielnych, januszkowatych i pozbawionych wyobraźni kierowców już nie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 listopada 2015r. o 20:37
~ napisał(a): Wy wielcy moraliści zanim skrytykujecie kogoś z przed cmentarza, wpierw zróbcie sami rachunek sumienia z waszego zachowania na cmentarzu. Bo wielu chodziło w czapkach na głowie, z petem w zębach, głośno dyskutując ze znajomymi o bzdetach, śmichy-hihy zakłócając innym modlitwy i skupienie. A więc na cmentarzu chamstwa i "wiochy było od groma. A wy - jedyni "sprawiedliwi"czepiacie się ludzi handlujących w jego okolicach. W wielu znacznie większych nekropoliach w dniu Wszystkich Świętych działają punkty małej gastronomii, są b.pożyteczne zwłaszcza dla tych co przemierzają nawet setki kilometrów aby nawiedzić groby swoich bliskich i dla nich możliwość zjedzenia czegoś ciepłego, wypicia kubka gorącej kawy czy herbaty jest czasem bardzo potrzebne i uzasadnione. Nikomu ani z żywych, ani zmarłych to w niczym nie uwłacza.
moze i dzialaja tylko czego wszystkie produkty byly z logo biedronki z tego co sie orientuje to chyba nie wolno tak sprzedawac?????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 listopada 2015r. o 20:44
~ napisał(a):
~ napisał(a): Wy wielcy moraliści zanim skrytykujecie kogoś z przed cmentarza, wpierw zróbcie sami rachunek sumienia z waszego zachowania na cmentarzu. Bo wielu chodziło w czapkach na głowie, z petem w zębach, głośno dyskutując ze znajomymi o bzdetach, śmichy-hihy zakłócając innym modlitwy i skupienie. A więc na cmentarzu chamstwa i "wiochy było od groma. A wy - jedyni "sprawiedliwi"czepiacie się ludzi handlujących w jego okolicach. W wielu znacznie większych nekropoliach w dniu Wszystkich Świętych działają punkty małej gastronomii, są b.pożyteczne zwłaszcza dla tych co przemierzają nawet setki kilometrów aby nawiedzić groby swoich bliskich i dla nich możliwość zjedzenia czegoś ciepłego, wypicia kubka gorącej kawy czy herbaty jest czasem bardzo potrzebne i uzasadnione. Nikomu ani z żywych, ani zmarłych to w niczym nie uwłacza.
moze i dzialaja tylko czego wszystkie produkty byly z logo biedronki z tego co sie orientuje to chyba nie wolno tak sprzedawac?????



Małostkowy/wa jesteś.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
3 listopada 2015r. o 20:55
nie dostrzegłem tego bo idąc na cmentarz raczej idzie się w określonym celu a nie na zakupy
a co do kierowców to chyba masz rację bo obserwując niektóre zachowania, niecenzuralne słowa przychodzą do głowy ;) ja znalazłem sposób ...nie mam daleko ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Hiena cmentarna niezalogowany
3 listopada 2015r. o 21:45
Bzdety piszecie byle pisac. Bylem swiadkiem jak soczek z biedronki wrecz uratowal zycie pewnej staruszce ktora zaslabla bo miala cukrzyce i spadl jej cukier. A akurat nie miala nic slodkiego. A na festynach co kazdy sprzedaje ?co wode z wlasnego kranu ? Jest Zywiec np i co z tego jest cola. A ci co pisza to pewnie zazdroszcza tym ludziom ze sa zaradni i pracuja a nie powiekszaja grona bezrobotnych.Ja sam nie korzystalem z tego cateringu jak piszecie ale kompletnie mi to nie przeszkadzalo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2884
ela
3 listopada 2015r. o 21:50
~ napisał(a): Idąc tym tropem, to może za rok piwko i kiełbaski?
Żywi muszą jeść. Kiełbaski mogą być.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
3 listopada 2015r. o 21:57
fakt :)
przed laty często siadałem z ojcem i paląc papieroska rozmawialiśmy...
dlaczego dzisiaj siadając przy jego grobie mam czuć jakieś skrępowanie że siedzę i palę papierosa?
nikt nie zna moich myśli i nie dla nich tam idę ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza