Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Hot dogi wata cukrowa gofry przed cmentarzem !!!!!

2900
#falco nieaktywny
4 listopada 2015r. o 15:21
o widzę że nadal tu jesteś ;) a może sama zajrzyj do chociażby ''wiki''
ale Ty raczej słowo ''plebana '' wyżej stawiasz czego dowód dałaś pisząc o tym o czym wspomniałem ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
4 listopada 2015r. o 15:26
falco napisał(a): o widzę że nadal tu jesteś ;) a może sama zajrzyj do chociażby ''wiki''
ale Ty raczej słowo ''plebana '' wyżej stawiasz czego dowód dałaś pisząc o tym o czym wspomniałem ;)


Tak myślałam, że się będziesz bał odpowiedzieć, wolisz zadawać pytania, wyśmiewać odpowiedzi i insynuować rzeczy, które sobie ubzdurasz w swoim małym rozumku :D :D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
4 listopada 2015r. o 15:40
hehe
powtórz więc tu swoją tezę... ;)
moja droga...oprócz internetu mam jeszcze cokolwiek innego i pilnowanie by natychmiast Ci odpowiadać to nie zawsze jest możliwe...
no ale teraz z kawą przed nosem poczytam
więc kto to jest autorem ? ;)


Dopisane 04.11.2015r. o godz. 15:40:

widzę że i Ty się czegoś ''boisz'' ;)
ok. może czytasz więc nie przeszkadzam

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
4 listopada 2015r. o 15:48
falco napisał(a): hehe
powtórz więc tu swoją tezę... ;)
moja droga...oprócz internetu mam jeszcze cokolwiek innego i pilnowanie by natychmiast Ci odpowiadać to nie zawsze jest możliwe...
no ale teraz z kawą przed nosem poczytam
więc kto to jest autorem ?


"Autorem" Pisma Świętego jest Bóg. Teraz mnie oświeć, dlaczego się mylę Twoim zdaniem i kto tak naprawdę nim jest.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
4 listopada 2015r. o 16:45
Biblię spisywano na przestrzeni wieków zarówno przed jak i po Chrystusie
spisywali ją ludzie (Mojżesz ,Jan, Jozue itd)podkreślam LUDZIE
tłumaczenie że pisali ją natchnieni przez Boga jest nieco bałamutne bo teksty podobnej treści jaka zawiera Biblia odnaleźć można w ''bibliach'' innych narodów
tych samych religii z którymi KK nie daje sobie dzisiaj rady a mimo wszystko czerpał pomysły właśnie z nich
poczytaj o religii Egiptu ,Babilonu ,Asyrii czy nawet cofnij się do Summerów

więc pisanie o Bogu jako autorze Biblii ma tylko sens wtedy kiedy piszesz o ''bogu'' nie przypisując go do żadnej religii
a Ty widzisz tylko Boga ''chrześcijańskiego''
jemu to przypisujesz cechy jakie mieli inni ''bogowie'' na długo przed Chrystusem
dlaczego nikt o nim nie słyszał (o Bogu chrześcijańskim)zanim sam tego nie ''nagłośnił'' Chrystus?
czy nie dlatego ze ten sam ''bóg'' pisał wcześniej ''biblię'' dla innych religii?


"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3004
#masi nieaktywny
4 listopada 2015r. o 16:52

<b>elektrykabudowlana.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
4 listopada 2015r. o 16:55
falco napisał(a): Biblię spisywano na przestrzeni wieków zarówno przed jak i po Chrystusie
spisywali ją ludzie (Mojżesz ,Jan, Jozue itd)podkreślam LUDZIE
tłumaczenie że pisali ją natchnieni przez Boga jest nieco bałamutne bo teksty podobnej treści jaka zawiera Biblia odnaleźć można w ''bibliach'' innych narodów
tych samych religii z którymi KK nie daje sobie dzisiaj rady a mimo wszystko czerpał pomysły właśnie z nich
poczytaj o religii Egiptu ,Babilonu ,Asyrii czy nawet cofnij się do Summerów

więc pisanie o Bogu jako autorze Biblii ma tylko sens wtedy kiedy piszesz o ''bogu'' nie przypisując go do żadnej religii
a Ty widzisz tylko Boga ''chrześcijańskiego''
jemu to przypisujesz cechy jakie mieli inni ''bogowie'' na długo przed Chrystusem
dlaczego nikt o nim nie słyszał (o Bogu chrześcijańskim)zanim sam tego nie ''nagłośnił'' Chrystus?
czy nie dlatego ze ten sam ''bóg'' pisał wcześniej ''biblię'' dla innych religii?



Co na to Twoi znajomi katolicy,zgadzają się z tym co piszesz ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3004
#masi nieaktywny
4 listopada 2015r. o 16:59
Nie tu muzę wkleiłem :/

<b>elektrykabudowlana.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza