Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Stadion dla Królowej Sportu otwarty
~ niezalogowany
5 listopada 2015r. o 13:35
teraz wiadomo dlaczego wcześniej zbudowano zbiornik-basen na jeleniogórskiej. ;) ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
5 listopada 2015r. o 14:40
~ napisał(a): Co tam szkoła specjalna, co tam szpital, co tam szkoły... Ważne, że sobie starosta pobiega wraz ze swoimi fejsbukowo-internetowymi lizusami. Ludzie są zadowoleni, ale gorzej jakby mieli dziecko niepełnosprawne lub trafili na dłużej do szpitala, albo choćby poradni. Fajniusie bolesławieckie lemingi. Wystarczyłoby szkole normalne boisko w przyzwoitej cenie, ale nie, oni musza się pokazać! Ot władza PO.




Święta prawda !!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 listopada 2015r. o 15:50
~do starosty! napisał(a): Przepraszam, bo już zaczyna mnie ta PO władza wkur...iać! Nie ma ważniejszych potrzeb? Szpital? Kiedy tam pan był starosto? rozmawiał z pacjentami, wszedł do poradni? kiedy?! Zabierze się pan za szpital kiedy już zdrowie będzie nie to? To niech pan sobie wyobrazi że teraz tez są tacy ludzie! prawie 3 mln zł na orlik! Ludzie! No tak, ale ze Szpitalem nie można takiej szopki zrobić!


Czytaj ze zrozumieniem, Powiat dał tylko 1400 000 na ten obiekt. A szpital ? Naprawdę porównujesz szpital i orlik ? A to może nie budujmy dróg, nie finansujmy szkół, zgaśmy lampy na drogach bo zawsze będą ważniejsze cele. Jak państwo polskie (tak państwo bo szpital na funkcjonowanie dostaje kontrakt z NFZ) czegoś nie zrobi to powiat który dołożył do szpitala w ostatnich latach 18 mln zł. z naszych podatków sam nie da rady.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 listopada 2015r. o 16:14
~ja napisał(a):
~ napisał(a): Co tam szkoła specjalna, co tam szpital, co tam szkoły... Ważne, że sobie starosta pobiega wraz ze swoimi fejsbukowo-internetowymi lizusami. Ludzie są zadowoleni, ale gorzej jakby mieli dziecko niepełnosprawne lub trafili na dłużej do szpitala, albo choćby poradni. Fajniusie bolesławieckie lemingi. Wystarczyłoby szkole normalne boisko w przyzwoitej cenie, ale nie, oni musza się pokazać! Ot władza PO.


Dobrze że idiotów wiatr nie sieje ,ja osobiście mogę tylko żałować że jak byłem młody to miałem wiecznie obdarte kolana ponieważ grało się na żwirze i w błocie ,dajcie młodzieży chociaż troszkę normalności.Szpital nie jest skarbonką bez dna powinien być samowystarczalny i utrzymywać się z kontraktów.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 listopada 2015r. o 16:16
Te, wyżej... Podpisz sie bo premii nie dostaniesz :) no chyba ze sam ją sobie przyznajesz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 listopada 2015r. o 16:36
A gdzie ta Szewińska co to miała uświetnić imprezę???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bolecnauta niezalogowany
5 listopada 2015r. o 16:39
~ napisał(a): A gdzie ta Szewińska co to miała uświetnić imprezę???



Irena Szewińska to najwybitniejsza polska sportsmenka, siedmiokrotna medalistka olimpijska. Na bieżni nigdy się nie poddawała. Teraz zmaga się z nowotworem.
Ta choroba toczy Szewińską od wielu lat.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Antek Szeląg niezalogowany
5 listopada 2015r. o 16:50
~ napisał(a): Te, wyżej... Podpisz sie bo premii nie dostaniesz :) no chyba ze sam ją sobie przyznajesz

Dobrze trafiłeś że sam sobie przyznaję premię i cały zarobek ,w przeciwieństwie do ciebie jestem samowystarczalny i nie zależy mi na urzędasach tylko uważam że nasze dzieci zasługują na taki stadion.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.