Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Gdzie tanio kupić buty sportowe

12924
#hylen nieaktywny
6 listopada 2015r. o 8:16
Czy ktoś może mi polecić dobry sklep w Bolesławcu, w którym w niewysokiej cenie kupię porządne buty sportowe?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~nower niezalogowany
6 listopada 2015r. o 10:07
hylen napisał(a): Czy ktoś może mi polecić dobry sklep w Bolesławcu, w którym w niewysokiej cenie kupię porządne buty sportowe?


Lepiej będzie zamówić przez internet. Ceny są zwykle tańsze niż w sklepach stacjonarnych .Oczywiście nie zawsze ale z reguły w sieci jest taniej. Możesz sobie zajrzeć tutaj:
http://www.brandsplanet.pl/81-zimowe - mają calkiem fajne buty zimowe na zimę ( zamawiałem tam sobie jakiś czas temu parę dla siebie i jestem zadowolony). Wybrałem markę Etnies.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 listopada 2015r. o 10:30
~nower napisał(a):
hylen napisał(a): Czy ktoś może mi polecić dobry sklep w Bolesławcu, w którym w niewysokiej cenie kupię porządne buty sportowe?


Lepiej będzie zamówić przez internet. Ceny są zwykle tańsze niż w sklepach stacjonarnych .Oczywiście nie zawsze ale z reguły w sieci jest taniej. Możesz sobie zajrzeć tutaj:
http://www.brandsplanet.pl/81-zimowe - mają calkiem fajne buty zimowe na zimę ( zamawiałem tam sobie jakiś czas temu parę dla siebie i jestem zadowolony). Wybrałem markę Etnies.


pytanie jest o sportowe, ale co tam - kryptoreklama dozwolona.....a oferta marniuuuutka...45 par butow i 12 japonek...to jest sklep? na manhattanie na stolach maja wiekszy wybor...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 listopada 2015r. o 15:30
Najlepiej upatrzone wczesniej przymierzyc w sklepie czy rozmiar pasuje( bo czesto wkladka nie jest taka jak podaje producent) i czy nie jest problem z wysokim podbiciem a potem kupic w internecie bo taniej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~marcos niezalogowany
31 sierpnia 2016r. o 20:56
Mogę ci polecić sklepy internetowe, a konkretnie te, w których akurat są wyprzedaże. Gdybyś chciał to http://fitrabaty.com.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~rabusia niezalogowany
31 sierpnia 2016r. o 22:06
Martes lada dzień będzie otwarty w nowej galerii - Starej Mleczarni z tego co wiem. Ceny mają bardzo ok i często promocje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
31 sierpnia 2016r. o 22:13
hylen napisał(a): Czy ktoś może mi polecić dobry sklep w Bolesławcu, w którym w niewysokiej cenie kupię porządne buty sportowe?


Pytanie :co to znaczy porządne ?
Bo z butami jest tak,że jedni powiedzą,że za 100zł kupisz fajne buty ,a inni,że za 3-4razy drożej szału nie ma.

Inna kwestia: ktoś tu z uporem maniaka (kilka róznych osób z tego samego IP) wrzuca pewien link do strony "brands...",czyzby tematy były założone po to ,aby zaraz jakiś anonim sam sobie odpowiedział wrzucając odpowiedni link? :|

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~k1p niezalogowany
31 sierpnia 2016r. o 22:21
Hemi, o to chodzi, żeby tylko zareklamować jakiś sklep, którego właściciela nie stać na porządną reklamę w tv, czy radiu.
Bo buty sportowe to pojęcie względne. Wszystko zależy, do jakiego sportu... Każdemu, kto jest zainteresowany opinią osoby, która nie ma żadnych profitów z tego postu, polecam Decathlon.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza