Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Znamy skład rządu Beaty Szydło
~ niezalogowany
10 listopada 2015r. o 14:02
~ napisał(a):
~ napisał(a):
~ napisał(a):
~ napisał(a):
~ napisał(a):
~fok napisał(a): Macie drodzy wyborcy wspaniały rząd , gratulacje bezmyślności he he tylko teraz nie narzekać .........Minister z wyrokiem co prawda nie prawomocnym ale wyrokiem no i nasz ukochany Antoś Brzoza he he .


A Ty kim jesteś? Kolejny nawiedzony z PO, że wiesz co się stało w Smoleńsku bez koronnego dowodu jakim jest wrak? Póki nie ma prawomocnego wyroku, póty jest niewinny. Paniał ili niet?


Teraz Zbysiu 'Trybunał Stanu' Ziobro będzie ministrem sprawiedliwości to w apelacji załatwi mu uniewinnienie. Ja też uważam, że będzie jedna wielka masakra. Osiem lat temu to dziadostwo już rządziło i ludzie ich pogonili po dwóch latach. Oby ludzie ich znowu pogonili


:) Śmieszny jesteś człowieczku:) Czyli uważasz, że sędziowie nie są niezależni i słuchają polityków? Skoro tak, to nieprawomocny wyrok w stosunku do Kamińskiego też wynikiem wpływów politycznych:) A tak na serio, to mam nadzieję, że Twój wpis przeczyta jakiś sędzia i wytoczy Ci proces za sugerowanie środowisku sędziowskiemu braku niezawisłości.


Tak właśnie uważają PiSowcy, że wyrok na Kamińskiego jest polityczny, na zamówienie PO. To oni mogą tak mówić publicznie, a ja nie? w jakim ty świecie chłopie żyjesz, że myślisz, że sądy są niezawisłe


A ja jestem wyborcą PiS i uważam, że sądy są niezależne - nie pisz bzdur. Ja nie widzę, żeby ktoś poza Tobą sugerował uzależnienie sądów od polityków. Mam nadzieję, że wkrótce będziesz się tłumaczył w sądzie ze swoich wpisów.


Już skończyłeś? widzę chłopie, że pojęcia nie masz o czym piszesz. Czym innym jest zniesławienie kogoś z imienia i nazwiska, np. sędziego czy prokuratora a czym innym jest wypowiadanie opinii na temat instytucji państwa. Mam prawo ją wyrazić, objętnie jaka by ona nie była; więc skończ pisowczyku straszyć, bo włos mi z głowy nie spadnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5372
misiekELF
10 listopada 2015r. o 14:53
~ napisał(a): wy wszyscy jesteście naiwni i ci z pisu i ci z innych partyjek, oni sobie żyją w najlepsze a wy barany się kłócicie ......... oglądajcie więcej telewizji ........baranki


Jeden mądry... Czemu tych mądrych jest zawsze mniejszość a reszta skacze sobie do gardeł przekrzykując się czyja partia jest lepsza? 17 stron najeżdżania na siebie nawzajem, wyzywania od idiotów, lemingów, "ruskich", moherów. Ot, to nasz narodowy patriotyzm, nasza solidarność, braterstwo...jak my Polacy się kochamy. 17 stron komentarzy i tylko autor jednego dostrzega jaka jest prawda?

Fakt, że coś jest normalne nie przesądza jeszcze o tym, że przestało być głupie...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~NARESZCIE IDZIE NOWE niezalogowany
10 listopada 2015r. o 17:17
Koniecznie trzeba ustalić ustawowo pory obowiązkowej modlitwy .Najpierw dla wierzących a z czasem jak Bóg da dla wszystkich .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 listopada 2015r. o 18:57
~ napisał(a):
~ napisał(a):
~ napisał(a):
~ napisał(a):
~ napisał(a):
~ napisał(a):
~fok napisał(a): Macie drodzy wyborcy wspaniały rząd , gratulacje bezmyślności he he tylko teraz nie narzekać .........Minister z wyrokiem co prawda nie prawomocnym ale wyrokiem no i nasz ukochany Antoś Brzoza he he .


A Ty kim jesteś? Kolejny nawiedzony z PO, że wiesz co się stało w Smoleńsku bez koronnego dowodu jakim jest wrak? Póki nie ma prawomocnego wyroku, póty jest niewinny. Paniał ili niet?


Teraz Zbysiu 'Trybunał Stanu' Ziobro będzie ministrem sprawiedliwości to w apelacji załatwi mu uniewinnienie. Ja też uważam, że będzie jedna wielka masakra. Osiem lat temu to dziadostwo już rządziło i ludzie ich pogonili po dwóch latach. Oby ludzie ich znowu pogonili


:) Śmieszny jesteś człowieczku:) Czyli uważasz, że sędziowie nie są niezależni i słuchają polityków? Skoro tak, to nieprawomocny wyrok w stosunku do Kamińskiego też wynikiem wpływów politycznych:) A tak na serio, to mam nadzieję, że Twój wpis przeczyta jakiś sędzia i wytoczy Ci proces za sugerowanie środowisku sędziowskiemu braku niezawisłości.


Tak właśnie uważają PiSowcy, że wyrok na Kamińskiego jest polityczny, na zamówienie PO. To oni mogą tak mówić publicznie, a ja nie? w jakim ty świecie chłopie żyjesz, że myślisz, że sądy są niezawisłe


A ja jestem wyborcą PiS i uważam, że sądy są niezależne - nie pisz bzdur. Ja nie widzę, żeby ktoś poza Tobą sugerował uzależnienie sądów od polityków. Mam nadzieję, że wkrótce będziesz się tłumaczył w sądzie ze swoich wpisów.


Już skończyłeś? widzę chłopie, że pojęcia nie masz o czym piszesz. Czym innym jest zniesławienie kogoś z imienia i nazwiska, np. sędziego czy prokuratora a czym innym jest wypowiadanie opinii na temat instytucji państwa. Mam prawo ją wyrazić, objętnie jaka by ona nie była; więc skończ pisowczyku straszyć, bo włos mi z głowy nie spadnie.


Czym Ty się przejmujesz jakiś ... straszy cię że sądy są niezawisłe a co pie....ił Kaczor jak Kamiński wyłapał trzy lata do odsiadki (szkoda że jeszcze nie prawomocnie.) Teraz są przy korycie i zobaczysz wszystko zrobią żeby Kamiński został uniewinniony.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 listopada 2015r. o 19:12
PiSowi żadne sądy nie będą potrzebne, pewnie je w ogóle zlikwidują. We wszelkich sprawach wystarczy Komitet Polityczny PiS. Nawet za czasów KC PZPR tak nie było!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
10 listopada 2015r. o 19:26
niesamowite...
nie ma kto reprezentować własnego kraju?
a gdzie ''...y'' z ''kłamczyńskim''?
a on nie może się tam wybrać ?...wraz z Antonem ksywa ''pancerna brzoza ''
samolotem np.

Zastosowana autokorekta


"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8820
#ufo0511 nieaktywny
10 listopada 2015r. o 19:59
Ludzi za przeproszeniem że to powiem ale żygać mi się chce jak czytam idiotów teksty przydupasów zktuży są za PO co oni takiego zrobili że wchodzicie im w cztery litery chyba za to żę podniesli wiek emerytalny czy za to że utrzymali gimnazja aby młodzi mieli gdzię się uczyć ćpać itp ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13547
#Skaut nieaktywny
10 listopada 2015r. o 19:59
Uniemożliwienie polskiej Premier godnego udziału w szczycie UE to nie pierwszy już, ale najbardziej jaskrawy dowód małpiej złośliwości PiS-u i jego marionetkowych władz.
To niestety dopiero początek międzynarodowego wstydu jaki zafunduje nam ta "władza".

Ignoruję posty bez sensu, chamskie, obraźliwe i oczywiście ich autorów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza