Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Znamy skład rządu Beaty Szydło
11100
#Blackjack nieaktywny
9 listopada 2015r. o 22:45
Skaut napisał(a):
~ napisał(a):
~ napisał(a):
~ napisał(a):
falco napisał(a): ty już dobrze wiesz co ciebie ''boli'' ;)


Mnie nic nie boli ale Ty wiesz przecież lepiej ode mnie:) Tak samo wiedzieliście lepiej czego chcą Polacy. No to wam po ośmiu latach pokazali pokazali:)


Oglądamy z zaciekawieniem co teraz pokazują rycerze Niepokalanegokawalera.
Wybrańcy "narodu" niech się nie oburzają. Chwalcie się swoimi osiągnięciami. Wasze sukcesy będą najlepszym świadectwem dobrego wyboru.
Na razie widzę powtórkę z Marcinkiewicza i rozmodlonego prezydenta.


Robią to czego chce od nich większość Polek i Polaków:)



Jaka większość? Na PiS zagłosowało raptem 18% uprawnionych do głosowania!

Ty to masz problemy .....Już ci pisałem zaparz sobie melisę bo ci żyłka pęknie...

Nie wolno, Rin, absolutnie nie wolno przegryzać ludziom gardeł. (...) To nielegalne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 listopada 2015r. o 22:45
Skaut napisał(a):
~ napisał(a):
~ napisał(a):
~ napisał(a):
falco napisał(a): ty już dobrze wiesz co ciebie ''boli'' ;)


Mnie nic nie boli ale Ty wiesz przecież lepiej ode mnie:) Tak samo wiedzieliście lepiej czego chcą Polacy. No to wam po ośmiu latach pokazali pokazali:)


Oglądamy z zaciekawieniem co teraz pokazują rycerze Niepokalanegokawalera.
Wybrańcy "narodu" niech się nie oburzają. Chwalcie się swoimi osiągnięciami. Wasze sukcesy będą najlepszym świadectwem dobrego wyboru.
Na razie widzę powtórkę z Marcinkiewicza i rozmodlonego prezydenta.


Robią to czego chce od nich większość Polek i Polaków:)



Jaka większość? Na PiS zagłosowało raptem 18% uprawnionych do głosowania!


A ilu wyborców zagłosowało przed w 2007, 2011 i 2015 roku? :) Poza tym zacząłeś kwestionować demokrację? :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 listopada 2015r. o 22:46
To jest te 18% co jeszcze uczęszcza do kościoła ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10247
#TA nieaktywny
9 listopada 2015r. o 22:50
~ napisał(a): To jest te 18% co jeszcze uczęszcza do kościoła ;)


Każdy miał prawo głosować. Kto nie głosował, ten mordę w kubeł. A kto głosował, niech przyjmie wynik większości.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
9 listopada 2015r. o 22:52
zapewne nie wiecie dlaczego i skąd takie a nie inne moje pisanie ...
dlaczego piszę o ''dymaniu'' ,dlaczego piszę do 124 o ''kalesonkach lub pończoszkach''
może dlatego ze JEJ czy też JEMU ze wskazaniem na to drugie ,tak koszmar ''gender'' pomieszał w główce że już nie wie kim jest ...

czytajcie uważniej forumowicze,uważniej.... ;)
trudno jest pisać w sposób sobie obcy bo to ''coś'' albo się ma w sobie albo ...nie ;)

reszta ...przy okazji ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 listopada 2015r. o 22:55
~ napisał(a): To jest te 18% co jeszcze uczęszcza do kościoła ;)


A Ty zabroniłabyś/zabroniłbyś "uczęszczania" do kościoła? :) Niedoczekanie Twoje:) Nawet jeśli mi tego zabronią i tak będę chrześcijaninem:)
Ale chciałbym dożyć dnia gdy ateiści będą mieli odwagę zabraniać tego muzułmanom:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 listopada 2015r. o 22:56
Z tym rządem to tylko nam jabłka zostaną do zjedzenia :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 listopada 2015r. o 23:09
~ napisał(a): Z tym rządem to tylko nam jabłka zostaną do zjedzenia :P


A z poprzednim rządem to było tak, że rząd jadł ośmiorniczki a zwykli Polacy musieli wyjeżdżać za granicę, żeby zarobić na pokarm
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza