Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Leczenie kanałowe zęba

11136
#twisted87 nieaktywny
23 listopada 2015r. o 12:49
Czy ktoś orientuje się, ile kosztuje rekonstrukcja zęba (ostatni etap leczenia kanałowego) tzn. korony i ściany zęba? 50 zł zapłaciłam za zatrucie, 150 zł za czyszczenie kanałów, a teraz zastanawiam się, ile wyniesie mnie dobudowanie tej korony zęba i części ścianki zęba, bo mi kawałek odpadł. Kanałowe robiłam w MEDENT
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 listopada 2015r. o 13:03
twisted87 napisał(a): Czy ktoś orientuje się, ile kosztuje rekonstrukcja zęba (ostatni etap leczenia kanałowego) tzn. korony i ściany zęba? 50 zł zapłaciłam za zatrucie, 150 zł za czyszczenie kanałów, a teraz zastanawiam się, ile wyniesie mnie dobudowanie tej korony zęba i części ścianki zęba, bo mi kawałek odpadł. Kanałowe robiłam w MEDENT
Idź do Mariusza Durynka ,zrobi ci ząbek jak ta lala,bez różnicy od pozostałych i nie jest drogo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ewa25 niezalogowany
23 listopada 2015r. o 14:31
Leczyłam zęba kanałowo u Durynka ok 250zł i nic z niego nie zostalo a raczej został sam korzeń do wyrwania. Ząb utrzymał się około pół roku
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 listopada 2015r. o 14:39
Jeszcze 100 lub 150 zapłacisz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11136
#twisted87 nieaktywny
23 listopada 2015r. o 15:34
~ewa25 napisał(a): Leczyłam zęba kanałowo u Durynka ok 250zł i nic z niego nie zostalo a raczej został sam korzeń do wyrwania. Ząb utrzymał się około pół roku


O kurde! :( Nie chcę stracić zęba, bo już jednego nie mam, bo kiedyś jak byłam w Niemczech i plomba mi wypadła to nie poszłam do niemieckiego dentysty (mam za swoje) :/ eh...

Ciekawe, czy można zgłosić reklamację, jak Ci dentysta doprowadza do zniszczenia zęba?

Moim zdaniem wtedy na jego koszt powinno być wstawianie nowego tzn. koronki albo implanta?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
23 listopada 2015r. o 16:12
Chodyra clinic super dentysci. tylko drogo ja zapłaciłem za kanałowe leczenie 1500 zł
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 listopada 2015r. o 16:35
twisted87 napisał(a):
~ewa25 napisał(a): Leczyłam zęba kanałowo u Durynka ok 250zł i nic z niego nie zostalo a raczej został sam korzeń do wyrwania. Ząb utrzymał się około pół roku


O kurde! :( Nie chcę stracić zęba, bo już jednego nie mam, bo kiedyś jak byłam w Niemczech i plomba mi wypadła to nie poszłam do niemieckiego dentysty (mam za swoje) :/ eh...

Ciekawe, czy można zgłosić reklamację, jak Ci dentysta doprowadza do zniszczenia zęba?



Moim zdaniem wtedy na jego koszt powinno być wstawianie nowego tzn. koronki albo implanta?


Moim zdaniem, to masz większy problem pomijając zęby.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 listopada 2015r. o 17:17
~ewa25 napisał(a): Leczyłam zęba kanałowo u Durynka ok 250zł i nic z niego nie zostalo a raczej został sam korzeń do wyrwania. Ząb utrzymał się około pół roku
Bzdury jakieś ,ten dentysta jak zrobi ząbka to na mur beton solidnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.