Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Nie mam ochoty na seks po tabletkach antykoncepcyjnych

~Marta38 niezalogowany
14 kwietnia 2016r. o 8:58
Co za ludzie na tym forum, brak słów. No ale co, gdzieś trzeba wylać swoją żółć. Nie wiem, jak to się dzieje, ale takie osoby najczęściej w codziennym życiu są najbardziej ciche i najmniej zauważane. Polecam poczytać o http://www.forumginekologiczne.pl/dzial/antykoncepcja/221/1.html Może Waszym niepoczętym dzieciom taka wiedza da dużo dobrego ;]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~DUPCYNGIEL niezalogowany
14 kwietnia 2016r. o 11:29
Ja mam to samo ale mam za to Jęzor ZDROWY
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~DSA niezalogowany
14 kwietnia 2016r. o 15:22
Niemartw się to normalne ja tez tak mam, żone mam przy wypłacie a reszte żyje w celibacie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucznick niezalogowany
14 kwietnia 2016r. o 20:48
~DSA napisał(a): Niemartw się to normalne ja tez tak mam, żone mam przy wypłacie a reszte żyje w celibacie
a ja kasy żonie nie daje i na k-ó-r-w-y przepuszczam, :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 kwietnia 2016r. o 21:04
~klucznick napisał(a):
~DSA napisał(a): Niemartw się to normalne ja tez tak mam, żone mam przy wypłacie a reszte żyje w celibacie
a ja kasy żonie nie daje i na k-ó-r-w-y przepuszczam, :P


Masz pewnie to w genach,dzieci poczęte w związkach przy drodze,traktują swoje partnerki na wzór losów swych matek.
To straszne,Mam nadzieję ze nie masz córki,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~//x// niezalogowany
14 kwietnia 2016r. o 22:18
Same mądrale i ha ha :) ;) :P :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~durej niezalogowany
24 lutego 2017r. o 15:07
Moja dziewczyna też po tabletkach nie ma ochoty na seks. Nie mogę jej skłonić do tego by odstawiła :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
24 lutego 2017r. o 15:49
~~durej napisał(a): Moja dziewczyna też po tabletkach nie ma ochoty na seks. Nie mogę jej skłonić do tego by odstawiła :(


Może jest już zaspokojona. Niech odstawi kolegę a nie tabletki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.