Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Stopa bezrobocia w powiecie bolesławieckim tylko 7,4%
~yaco997 niezalogowany
1 grudnia 2015r. o 13:36
To już staje się nudne. Do tego stopnia, że poszedłem się w końcu zarejestrować. Oczywiście przy rejestracji padło pytanie poco. Odpowiedziałem więc, że dla ubezpieczenia, no to poszła kontra, że żona może mnie ubezpieczyć. Odbiłem piłeczkę, że żona nie pracuje i nie jest zarejestrowana, a ktoś musi żeby za lekarza nie płacić mimo że konstytucja gwarantuje nam bezpłatną opiekę. Taka to Polska i takie to bezrobocie. Ile tak naprawdę nie ma żadnej ochrony, bo ich skreślili bo murarz nie chciał być piekarzem albo śmieciarzem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 grudnia 2015r. o 14:00
Ten urząd powinni zgładzić z ziemią razem z pracownikami. Oni nie patrzą ile osób wyjechało za granice.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~gdzie ta praca niezalogowany
1 grudnia 2015r. o 14:05
cały czas te same oferty a jak już coś jest to na czarno a o wypłatę to śię proś
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 grudnia 2015r. o 14:09
~ napisał(a): Ten urząd powinni zgładzić z ziemią razem z pracownikami. Oni nie patrzą ile osób wyjechało za granice.


Tez mozesz wyjechac!
Tylko plakac potraficie!
"Jak sie nie ma tego co sie chce, trzeba sie cieszyc z tego co sie ma".
To powinno dotrzec do wszystkich ludzi.

Bylem u tych Pan i zlego slowa powiedziec nie moge.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11944
#grubson nieaktywny
1 grudnia 2015r. o 14:20
Stopa spada bo wszyscy wyjezdzaja za granice
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~inka niezalogowany
1 grudnia 2015r. o 15:34
Niebywaly sukces Urzedu Pracy!! Przeciez wiadomo, ze wszyscy bezrobotni, ktorzy chca zarabiac a nie wegetowac, wyjechali za granice.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 grudnia 2015r. o 16:20
grubson napisał(a): Stopa spada bo wszyscy wyjezdzaja za granice
PRAWDA I POPIERAM
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~krystian niezalogowany
1 grudnia 2015r. o 17:06
Jaka stopa to sa oszusci znalazlem sam se prace a oni mnie wyzucili na prawie caly rok z uzendu to ma byc pomoc zwolnic glowna kierownicxke
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza