Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

ELITE Girl chińska odzież

~magdam niezalogowany
9 grudnia 2015r. o 10:18
Co myślicie o tych ciuchach z tego sklepu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~basia niezalogowany
9 grudnia 2015r. o 11:15
A gdzie znajduje się ten sklep, bo nie kojarze?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~daas niezalogowany
9 grudnia 2015r. o 11:26
W tesco na 2 piętrze
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 grudnia 2015r. o 12:36
A skąd. ten sklep jest na Zygmunta Augusta 20, 1 piętro.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Marta niezalogowany
9 grudnia 2015r. o 12:45
Kupiłam w tym sklepie w Tesco kurtkę po praniu cały wkład się zbił. Reklamacja nie uznana odwołanie też. Cóż na metce MADE IN PRC. Czysta chińszczyzna a ceny jak z paryża. Nie polecam tam zakupów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 grudnia 2015r. o 15:55
~Marta napisał(a): Kupiłam w tym sklepie w Tesco kurtkę po praniu cały wkład się zbił. Reklamacja nie uznana odwołanie też. Cóż na metce MADE IN PRC. Czysta chińszczyzna a ceny jak z paryża. Nie polecam tam zakupów.

to poco z długopisem prałaś :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 grudnia 2015r. o 17:12
~Marta napisał(a): Kupiłam w tym sklepie w Tesco kurtkę po praniu cały wkład się zbił. Reklamacja nie uznana odwołanie też. Cóż na metce MADE IN PRC. Czysta chińszczyzna a ceny jak z paryża. Nie polecam tam zakupów.
Idz do rzecznika. Jak mialam problem z butami to poradzil wyslac do ekspertyzy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Marta niezalogowany
9 grudnia 2015r. o 18:25
Sprawa cały czas w toku. Nie odpuszcze kurtku w której chodziłam pięć dni. A teraz mam szmatę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.