Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Co sądzicie o proboszczu Gromadki?

~wierny niezalogowany
16 grudnia 2015r. o 17:54
Zbliża się kolęda i może w końcu nadszedł czas aby zrobić coś w sprawie naszego księdza.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 grudnia 2015r. o 18:26
~wierny napisał(a): Zbliża się kolęda i może w końcu nadszedł czas aby zrobić coś w sprawie naszego księdza.


weź się rozpędź a ściana sama cię znajdzie

tylko jątrzyć potrafisz , do roboty nierobie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~:-: niezalogowany
16 grudnia 2015r. o 18:39
A Ty idioto zapierd..j lache księdzu robic. Poryty dziwny czlowiek .


~ napisał(a):
~wierny napisał(a): Zbliża się kolęda i może w końcu nadszedł czas aby zrobić coś w sprawie naszego księdza.


weź się rozpędź a ściana sama cię znajdzie

tylko jątrzyć potrafisz , do roboty nierobie

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Dolar:) niezalogowany
16 grudnia 2015r. o 19:06
Dyskusja godna naszych mieszkańców. :D

Co się czepiacie księdza? to normalny człowiek i dobry teolog.
Jak każdy z ludzi i on popełnia błędy.
Przecież możesz jeździć do kościoła gdzie indziej, np. do Osłej razem z naszym wójtem :D chętnie Cię po drodze zabierze, bo ponoć jest tam co niedziela na mszy.

Kiedy zapisuję się do jakiejś organizacji, to przestrzegam panujące tak kanony. Podobnie jest z kościołem, chcesz dać dziecko do I komunii, to chodź do kościoła i daj dziecku dobry przykład.
Chodzę do kościoła rzadko ale nie narzekam. Jak opuszczam mszę, a powinienem chodzić co niedziela, to przy spowiedzi mówię, że lenia miałem i mi się nie chciało iść, oglądać wasze mordy :D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~as niezalogowany
16 grudnia 2015r. o 20:05
jest pedałem :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~as niezalogowany
16 grudnia 2015r. o 20:08
jest pedałem :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 grudnia 2015r. o 20:29
~as napisał(a): jest pedałem :]
przeszkadza ci to w jakiś sposób choćby i był? Zazdrościsz?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bartek niezalogowany
16 grudnia 2015r. o 21:53
Lubie driftować pod Tesco moją 16 letnią beemką 1,6 benzynka z gazem.Pozdrawiam ludzi którzy pieką ciasta na Boże Narodzenie i przyjmują księdza z wizytą duszpasterską.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza