Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Szpital Powiatowy - dobry czy zły ?

~ niezalogowany
5 stycznia 2016r. o 12:58
~An napisał(a): Szpital ,SOR potrzebuje zwiększonego finansowania, wymaga też modernizacji i to powinno zdominować dyskusję, jak i skąd pozyskać dodatkowe środki.


Lekarze parkują swoje fury tam gzie niesprawni pacjenci mieli by blisko do wejścia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 stycznia 2016r. o 18:16
A ja mam odmienne od Państwa krytykujących zdanie na temat bolesławieckiej służby zdrowia i SOR-u. Moja starsza już matka z kłopotami krążenia, którą sami zawieżliśmy na SOR, a z SORu na wózku została szybko przewieziona na oddział wewnętrzny i ...dzięki natychmiastowej pomocy lekarza dyżurnego żyje do dzisiaj, a mogło być różnie, bo stan był naprawdę ciężki, spotkałam się z dużym zaangażowaniem całego personelu, nikt z nas nie jest idealny, ma gorszy dzień, wolę żeby lekarz nie był miły niech będzie profesjonalny. Druga podobna sytuacja z tym, że mama jest już na wózku znowu problem z zatrzymaniem krążenia ale tym razem dzwonię po karetkę , karetka przyjeżdża - zespół trzy osobowy, w pełni profesjonalnie zadziałali , pełna kultura, pełna informacja na piśmie co zostało podane, w jakiej dawce, jak postępować dalej. Nie wiem czy my mówimy o tym samym bolesławieckim szpitalu i SOR ale ja mam zupełnie odmienne zdanie.O Zgorzelcu wolę się nie wypowiadać, bo po prostej okulistycznej operacji we Wrocławiu załamali ręce , bo już nic nie dało się zrobić. Tak więc wiele zależy od lekarza ale również od pacjenta - często pacjent wszystko wie lepiej, nie potrafi dostosować się do zleceń .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zły bo niezalogowany
5 stycznia 2016r. o 18:47
~ napisał(a): A ja mam odmienne od Państwa krytykujących zdanie na temat bolesławieckiej służby zdrowia i SOR-u. Moja starsza już matka z kłopotami krążenia, którą sami zawieżliśmy na SOR, a z SORu na wózku została szybko przewieziona na oddział wewnętrzny i ...dzięki natychmiastowej pomocy lekarza dyżurnego żyje do dzisiaj, a mogło być różnie, bo stan był naprawdę ciężki, spotkałam się z dużym zaangażowaniem całego personelu, nikt z nas nie jest idealny, ma gorszy dzień, wolę żeby lekarz nie był miły niech będzie profesjonalny. Druga podobna sytuacja z tym, że mama jest już na wózku znowu problem z zatrzymaniem krążenia ale tym razem dzwonię po karetkę , karetka przyjeżdża - zespół trzy osobowy, w pełni profesjonalnie zadziałali , pełna kultura, pełna informacja na piśmie co zostało podane, w jakiej dawce, jak postępować dalej. Nie wiem czy my mówimy o tym samym bolesławieckim szpitalu i SOR ale ja mam zupełnie odmienne zdanie.O Zgorzelcu wolę się nie wypowiadać, bo po prostej okulistycznej operacji we Wrocławiu załamali ręce , bo już nic nie dało się zrobić. Tak więc wiele zależy od lekarza ale również od pacjenta - często pacjent wszystko wie lepiej, nie potrafi dostosować się do zleceń .a


no tak wina pacjenta.
Samochwalczy niepodpisany wpis.Żenada.
To pacjenci oceniają a nie ich goście i rodziny.No popatrz , babcia przeżyła , zgłoś to do nagrody Nobla.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 stycznia 2016r. o 19:11
Gdzie Ty się chowałeś człowieku, jak jest pozytywna opinia, to jednemu takiemu się nie podoba, a poza tym moja matka nie jest dla Ciebie żadną babcią , napisana opinia jest moją oceną szpitala , a Ty możesz mieć inną, co nie upoważnia Cię do chamskiego posta Z takimi się nie dyskutuje , takich się ignoruje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
5 stycznia 2016r. o 20:34
~ napisał(a): A ja mam odmienne od Państwa krytykujących zdanie na temat bolesławieckiej służby zdrowia i SOR-u. Moja starsza już matka z kłopotami krążenia, którą sami zawieżliśmy na SOR, a z SORu na wózku została szybko przewieziona na oddział wewnętrzny i ...dzięki natychmiastowej pomocy lekarza dyżurnego żyje do dzisiaj, a mogło być różnie, bo stan był naprawdę ciężki, spotkałam się z dużym zaangażowaniem całego personelu, nikt z nas nie jest idealny, ma gorszy dzień, wolę żeby lekarz nie był miły niech będzie profesjonalny. Druga podobna sytuacja z tym, że mama jest już na wózku znowu problem z zatrzymaniem krążenia ale tym razem dzwonię po karetkę , karetka przyjeżdża - zespół trzy osobowy, w pełni profesjonalnie zadziałali , pełna kultura, pełna informacja na piśmie co zostało podane, w jakiej dawce, jak postępować dalej. Nie wiem czy my mówimy o tym samym bolesławieckim szpitalu i SOR ale ja mam zupełnie odmienne zdanie.O Zgorzelcu wolę się nie wypowiadać, bo po prostej okulistycznej operacji we Wrocławiu załamali ręce , bo już nic nie dało się zrobić. Tak więc wiele zależy od lekarza ale również od pacjenta - często pacjent wszystko wie lepiej, nie potrafi dostosować się do zleceń .


Dziękuję za wpis .To bardzo dobrze że są różne opinie .Różni ludzie różne odczucia i różne oceny .Każdy ma prawo do własnego postrzegania rzeczywistości.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 stycznia 2016r. o 21:50
Panie M rzeczywistość jest jaka jest, ale proszę wybaczyć nie wierzę ,że jakikolwiek lekarz niezależnie czy w publicznej służbie zdrowia, czy też w tak krytykowanej prywatnej służbie zdrowia będzie celowo działał na niekorzyść pacjenta - wbrew pozorom są to też ludzie, którzy swoje porażki zawodowe przeżywają tak samo jak każdy z nas. Tak samo jak mechanik samochodowy żle wykona swoja pracę i ginie cała rodzina, budowlaniec żle zbuduje dom i dochodzi do katastrofy budowlanej gdzie ginie wiele osób itd.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jadwiga Barcis Bolesławiec niezalogowany
6 stycznia 2016r. o 12:00
~ napisał(a): Gdzie Ty się chowałeś człowieku, jak jest pozytywna opinia, to jednemu takiemu się nie podoba, a poza tym moja matka nie jest dla Ciebie żadną babcią , napisana opinia jest moją oceną szpitala , a Ty możesz mieć inną, co nie upoważnia Cię do chamskiego posta Z takimi się nie dyskutuje , takich się ignoruje.


nie neguję twojego wpisu , miałes szczęście , ze zajeli sie profesjonalnie twoja mamą , ale z twojej strony jest brak elementarnej kultury , posty sie podpisuje , nawet imieniem , a ty wystepujesz jako anonim , to jest dopiero ................ okreslenia sam sobie dopisz !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 stycznia 2016r. o 12:33
~Jadwiga Barcis Bolesławiec napisał(a):
~ napisał(a): Gdzie Ty się chowałeś człowieku, jak jest pozytywna opinia, to jednemu takiemu się nie podoba, a poza tym moja matka nie jest dla Ciebie żadną babcią , napisana opinia jest moją oceną szpitala , a Ty możesz mieć inną, co nie upoważnia Cię do chamskiego posta Z takimi się nie dyskutuje , takich się ignoruje.


nie neguję twojego wpisu , miałes szczęście , ze zajeli sie profesjonalnie twoja mamą , ale z twojej strony jest brak elementarnej kultury , posty sie podpisuje , nawet imieniem , a ty wystepujesz jako anonim , to jest dopiero ................ okreslenia sam sobie dopisz !
Jakoś nie zauważyłam podpisów pod negatywnymi opiniami ,anonimowo można obrażać to jest dopiero.... brak kultury, nikt w sieci nie jest anonimowy tak gwoli przypomnienia, opisałam sytuację w jakiej się znalazłam, a ponieważ jest to pozytywna opinia, wielu może się nie podobać bo to takie nie popularne i nie na czasie żeby o służbie zdrowia napisać dobrze. Barbara Kowalska
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza