Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Szpital Powiatowy - dobry czy zły ?

11445
PanM
31 stycznia 2016r. o 22:23
Śpię sobie w szpitalu za kilka minut szósta .Wpada pani pielęgniarka i nagle bez ogródek pyta mnie .

Stolec już był ?

Ja wyrwany ze snu odpowiadam

Jestem tu dopiero drugi dzień i nie znam wszystkich lekarzy.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5372
misiekELF
31 stycznia 2016r. o 22:31
PanM napisał(a): Śpię sobie w szpitalu za kilka minut szósta .Wpada pani pielęgniarka i nagle bez ogródek pyta mnie .

Stolec już był ?

Ja wyrwany ze snu odpowiadam

Jestem tu dopiero drugi dzień i nie znam wszystkich lekarzy.


Świetne :P Jeśli to autentyk to gratuluję zaspanego poczucia humoru :P Uśmialiśmy się z mężem z "doktora Stolca" :P

Fakt, że coś jest normalne nie przesądza jeszcze o tym, że przestało być głupie...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ale jaja niezalogowany
1 lutego 2016r. o 9:34
Dr Stolec który to ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~anna niezalogowany
1 lutego 2016r. o 9:39
Mój ojczym po upadku na lodzie odczuwał silny ból żeber. Pojechał na bolesławiecki SOR. Po 3 godzinach nasiadówki w poczekalni, oględziny, prześwietlenie i ponowne oględziny - werdykt: silne stłuczenie, brak pęknięć i złamań. Tak się złożyło ,że 2 tygodnie później musiał mieć tomograf, który obejmował obszar ze wspomnianymi wyżej żebrami.
Tomograf wykazał złamanie dwóch żeber - chirurg zdziwiony jak można było tego nie zauważyć, chirurg z innego miasta dodam...
ot kompetencje bolesławieckiego szpitala, pracujących w nim lekarzy. zgroza.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 lutego 2016r. o 12:00
Nie jest dobrze w naszym szpitalu. Podstawą, to brak intymności na SORze. O swoich dolegliwościach musisz mówić przy pełnej poczekalni. Panie lub sanitariusze wypytuja, dopytuja. Człowiek się krępuje. A przecież od tego dużo zależy. Czekanie na lekarzy - istna tragedia. To bezwzględnie trzeba zmienić. Kolejne; to zdyscyplinowanie pielęgniarek i sanitariuszy - czy oni muszą na dyżurach przy pacjentach rozmawiać na tematy prywatne zamiast skupiać się na pracy, śmiać się, głośno mówić? Odnosi się wrażenie, że odwalaja panszczyzne a pacjent ze swoimi prośbami poprostu ich denerwuje. Dając wyraz gestami, pyskowkami, znieciepliwieniem i w konsekwencji plotkami między sobą /tu głosy mocno sciszone/ nt. "upierdliwego" pacjenta. Taki personel do zwolnienia lub przeniesienia do archiwum. Owszem zdarzają się pozytywy, ale to rodzynki. Stare kadry dają negatywny wzór. Niektórzy młodzi niestety kopiuja.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~SOR - KOSZMAREK niezalogowany
1 lutego 2016r. o 12:38
Ci co mają nieszczęście czekać tam na decyzję , spotkanie z lekarzem muszą poczuć że to miejsce upokorzenia .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~.... niezalogowany
1 lutego 2016r. o 12:48
~ napisał(a): Nie jest dobrze w naszym szpitalu. Podstawą, to brak intymności na SORze. O swoich dolegliwościach musisz mówić przy pełnej poczekalni. Panie lub sanitariusze wypytuja, dopytuja. Człowiek się krępuje. A przecież od tego dużo zależy. Czekanie na lekarzy - istna tragedia. To bezwzględnie trzeba zmienić. Kolejne; to zdyscyplinowanie pielęgniarek i sanitariuszy - czy oni muszą na dyżurach przy pacjentach rozmawiać na tematy prywatne zamiast skupiać się na pracy, śmiać się, głośno mówić? Odnosi się wrażenie, że odwalaja panszczyzne a pacjent ze swoimi prośbami poprostu ich denerwuje. Dając wyraz gestami, pyskowkami, znieciepliwieniem i w konsekwencji plotkami między sobą /tu głosy mocno sciszone/ nt. "upierdliwego" pacjenta. Taki personel do zwolnienia lub przeniesienia do archiwum. Owszem zdarzają się pozytywy, ale to rodzynki. Stare kadry dają negatywny wzór. Niektórzy młodzi niestety kopiuja.


ze starych kadr jak to nazywasz powinno sie czerpac wzorce....mlodzi sa jacy sa i trudno...teraz pacjent to punkt....sluzalczosc,opieka,troska , poswiecenie,tojuz poszlo do archwium...znieczulica w kazdym wzgledzie i brak poszanowania dla czlowieka chorego....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~???? niezalogowany
1 lutego 2016r. o 12:50
~???? napisał(a): wysłać wszystkie pielęgniarki i lekarzy z Bolesławca do Zgorzelca.inny swiat inna kultura.nie przemówią do mnie żadne argumenty typu wiecej obowi azków inna pensja.tam pracuja ludzie z powołania z pasją i szacunkiem dla człowieka..Podobno Pani Dyrektor-ekonomistka z zawodu nie widzi problemu w zwolnieniu niekompetentnego lekarza,może tu tkwi sukces.naprawdę tam jest opieka niezwykła.ŻYCZĘ LEKARZOM ZE ZGORZELCA Z OKAZJI ŚWIĄT WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO A LEKARZOM Z BOLESŁAWCA WIĘCEJ POKORY I ZROZUMIENIA,NO I GŁOWY TROSZKE NIŻEJ BO STRACH DO WAS PODEJŚĆ I SPYTAĆ O STAN ZDROWIA ......NIESTETY.[/c

trele morele...wszedzie dobrze,gdzie nas nie ma,i to tyle w temacie....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza