Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Prezent Erotyczny dla KOBIETY na święta :D

10630
#CNC nieaktywny
17 grudnia 2015r. o 15:08
Co chwile pojawiają sie tu nowe zapytania a wraz z nimi podawane linki do tych super produktów. Idąc za ciosem to i ja pytam aby być trendy :D

Jaką zabawkę erotyczną kupić kobiecie przed 30 :P wibrator , kulki gejszy, faceta którego można napompować aby nie spać samemu :D kajdanki i pas ze skóry :P grę planszową dla dwojga :) lub książkę -- zrób facetowi dobrze zanim zaśnie :D
Pytanie poważne... zero "sarkazmu" :P
o to mój wybór na chwile obecną...co myślicie?
http://allegro.pl/metalowa-rozporka-bdsm-z-kajdankami-na-rece-i-nogi-i5477248921.html[img=1450361335_peqwktz.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Soleil niezalogowany
17 grudnia 2015r. o 15:19
Czy to na pewno jest prezent dla kobiety czy dla ciebie ?? :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10630
#CNC nieaktywny
17 grudnia 2015r. o 16:08
~Soleil napisał(a): Czy to na pewno jest prezent dla kobiety czy dla ciebie ?? :P

podoba mnie sie ta odp :) sama sie nie zwiąże :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 grudnia 2015r. o 16:45
CNC napisał(a):
~Soleil napisał(a): Czy to na pewno jest prezent dla kobiety czy dla ciebie ?? :P

podoba mnie sie ta odp :) sama sie nie zwiąże :D

Zboczek
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14407
#mecenaso nieaktywny
17 grudnia 2015r. o 17:09
:D daj ze 200 zł w kopertę ,a na sam widok orgazm murowany,,, :D nie zależnie od płci,,i bateryjek nie potrzeba
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10630
#CNC nieaktywny
17 grudnia 2015r. o 17:33
mecenaso napisał(a): :D daj ze 200 zł w kopertę ,a na sam widok orgazm murowany,,, :D nie zależnie od płci,,i bateryjek nie potrzeba

no ja nie kupuje kobiet, co nie znaczy ze nie można jej zrobić niespodzianki która posłuży obojgu :)
kobieta która żąda/chce pieniędzy nie jest warta rozmowy, to żywy Spam :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14407
#mecenaso nieaktywny
17 grudnia 2015r. o 20:37
CNC napisał(a):
kobieta która żąda/chce pieniędzy nie jest warta rozmowy, to żywy Spam :D
a to już inny temat,żądać lub chcieć ,a co innego ofiarować .Zresztą proszę mi pokazać kobietę która nie lubi tych szeleszczących papierków :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10630
#CNC nieaktywny
17 grudnia 2015r. o 21:51
mecenaso napisał(a):
CNC napisał(a):
kobieta która żąda/chce pieniędzy nie jest warta rozmowy, to żywy Spam :D
a to już inny temat,żądać lub chcieć ,a co innego ofiarować .Zresztą proszę mi pokazać kobietę która nie lubi tych szeleszczących papierków :D


to prawda kiedyś wierzyłem ze sa takie lecz to było dawno... :) naiwni niech dalej wierzą... życie pokazało co innego

Status materialny oraz życiowy dla kobiet jest jako No1 tak ja dla faceta zgrabna kobieta ,ładny tyłeczek, biust oraz intelekt, niestety sa kobiety niewarte 1zł a inne warte więcej niż wszystko co mamy na koncie , dlatego ze wnoszą w nasze życie to czego szukamy lub to co jest nam potrzebne ,
Podsumowując :jeśli brzydki, głupi ale masz dom,mieszkanie"swoje"dobrą prace , troche kasy zawsze będziesz mieć wieksze powodzenie niż ten który ma tylko feromony a allegro :D ten pierwszy o tym wie i bedzie to wykorzystywać i zmieniać kobiety a ten drugi jak mu sie coś trafi do bedzie wznosić modły do boga :D
Dlatego zawsze warto sprawdzić kobietę i jej intencje oraz powody jej zainteresowania :) najlepiej przy pomocy znajomego jak na tym teledysku
Pozdrawiam wszystkie wartościowe Kobiety bo jest ich całkiem sporo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.