Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Nie oddzwaniaj na ten numer. To oszustwo!

10630
#CNC nieaktywny
20 grudnia 2015r. o 12:31
Z racji ze coraz więcej osób natknęło sie na oszustów którzy liczą ze oddzwonimy a dzieki temu oni za min kasują nawet 90zł podsyłam artykuł który to wyjaśnia
Rada :D nie oddzwaniaj :D na nieznajome numery
http://www.fakt.pl/wydarzenia/nie-oddzwaniaj-na-ten-numer-oszustwa-telefoniczne-na-oddzwanianie,artykuly,527998.html
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
20 grudnia 2015r. o 13:31
ja ostrzegam przed numerem 58 77 00 4xx . atakował mnie już automat z 7ma końcówkami. naciągają na jakiś ultra szybki internet w naszym miescie, mają nasze dane. nie radze rozmawiac dluzej niz 5 sekund jesli juz nas polaczy.

szkoda ze nie ma blokady polaczen na podst. ciagu cyfr np jak ten
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3004
#masi nieaktywny
20 grudnia 2015r. o 13:43
Do mnie znowu z zastrzeżonego sporo głuchych telefonów... :D

<b>elektrykabudowlana.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10630
#CNC nieaktywny
20 grudnia 2015r. o 14:18
mam zablokowane zastrzeżone oraz zagraniczne :D a jak coś zaczyna mnie denerwować to zmieniam numer :D o to wolność bez umowy !! !! nigdy nie podpisze żadnej umowy .
Nie rozumiem ludzi którzy podpisują umowę na 24mies aby mieć ich zdaniem fajny tel który ma 1000 różnych bajerów a korzystać będą z 10 :D lub z 3 :D a co najlepsze abonament to 89zł :D no ale to ich sprawa...marketingowcy wyprali ludziom mózgi wmawiając im ze im lepszy tel mają tym są lepsi i ważniejsi :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
20 grudnia 2015r. o 14:21
tez mam na karte ale nie nawal bym wolnością przymus zmiany numeru :) , mam jeden numer od 14 lat :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10630
#CNC nieaktywny
20 grudnia 2015r. o 14:24
mir.ko napisał(a): tez mam na karte ale nie nawal bym wolnością przymus zmiany numeru :) , mam jeden numer od 14 lat :)

lecz chyba LTE na nim nie pójdzie :) nie przywiązuje sie do numerów do numerków owszem :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
20 grudnia 2015r. o 14:42
śmiga, przeciez nr telefonu nie jest przypisany do karty sim na zawsze a do jej numeru. mozna za pare zł wymienic sim na nowszy z tym samym numerem


Dopisane 20.12.2015r. o godz. 14:42:

dodatkowo kazda zmiana operatora to zmiana karty sim [na aktualną] przy zachowaniu numeru, gwarantuje to ustawa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Papuga niezalogowany
20 grudnia 2015r. o 16:18
CNC napisał(a): mam zablokowane zastrzeżone oraz zagraniczne :D a jak coś zaczyna mnie denerwować to zmieniam numer :D o to wolność bez umowy !! !! nigdy nie podpisze żadnej umowy .
Nie rozumiem ludzi którzy podpisują umowę na 24mies aby mieć ich zdaniem fajny tel który ma 1000 różnych bajerów a korzystać będą z 10 :D lub z 3 :D a co najlepsze abonament to 89zł :D no ale to ich sprawa...marketingowcy wyprali ludziom mózgi wmawiając im ze im lepszy tel mają tym są lepsi i ważniejsi :D


Telefon mam od 8 lat ten sam, a umowę podpisałam z prostej przyczyny - bez limitu wszystko za 29,99 zł miesięcznie :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.