Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Internet UPC

11060
sloneczko010981
18 lutego 2016r. o 20:28
U mnie jednak działa cały czas, może na niektórych ulicach są problemy?


Dopisane 18.02.2016r. o godz. 20:28:

Czasem może modem nawalać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13826
#regeneration nieaktywny
18 lutego 2016r. o 20:44
ja niedlugo bede w UPC mial internet, czy modem ktory macie od UPC ma dobry zasięg Wi Fi ? i jak z predkością, taka jak jest w umowie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11060
sloneczko010981
18 lutego 2016r. o 20:57
Ja mam taką prędkość jak w umowie, a z wi-fi nie korzystałam jeszcze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13826
#regeneration nieaktywny
18 lutego 2016r. o 21:06
sloneczko010981 napisał(a): Ja mam taką prędkość jak w umowie, a z wi-fi nie korzystałam jeszcze.


jakis monter instaluje? czy samemu podłączyć można ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11060
sloneczko010981
18 lutego 2016r. o 21:30
Nam instalowano. Może się zdarzyć, że występują wtedy jakieś problemy, tak było u nas, ale od razu zostały rozwiązane.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~\ niezalogowany
18 lutego 2016r. o 22:59
U mnie raz, dwa razy na dobę zwalnia do 2mb, gdzie powinno być 16. Robię restartu modemu i jest znowu 16. Chciało mnie wcisnąć przedłużenie umowy ale odmowilem. Czy to nie jest tak ze tym co nie przejdą z umowy z azartsatem na UPC to robią problemy i ograniczają specjalnie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Fug niezalogowany
19 lutego 2016r. o 19:24
Dzwoniłem do nich wczoraj i niby mają jakiś problem z logowaniem modemów na naszym terenie. Dzisiaj miało być już naprawione. Niestety do dzisiaj nic się nie zmieniło.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~() niezalogowany
19 lutego 2016r. o 19:35
Problemow ciąg dalszy raz jest net raz go nie ma i tak juz drugi dzien ul.Bielska
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo