Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

12 zł na godzine - realne w Bolesławcu ?

~ niezalogowany
23 grudnia 2015r. o 9:10
Realne jak najbardziej. W mojej głównej pracy mam ok. 30 pln za godzine, z mojej dodatkowej roboty po godznach 30 pln/h; dodatkowo praca na weekend i jest naprawde niezle. takze ludzie, zakasać rekawy i do roboty!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~przedsiebiorca niezalogowany
23 grudnia 2015r. o 11:25
Dla narzekający na zarobki:
1) otwórz własną działalność gospodarczą
2) zainwestuj własne pieniądze (dla nieświadomych: mała butka z hamburgerami około 50000 zł)
3) przeżyj kontrole: US, SANEPID, PIP, PPOŻ, PINB, UM, OS, itp.
4) zatrudnij 3 pracowników (każdy z nich chce zarabiać po 3000 tyś na rękę i więcej + premie, święta, itp., CHOROBOWE, WYPADKOWE, CIUCHY ROBOCZE, itp)
5) klienci wymagający, najlepiej za darmo, lub pocałuj mnie w d..e za to że chciałem u ciebie coś kupić
6) TERAZ do banku po kredyt bo nie starczy na wypłaty dla pracowników (których nie masz bo przecież głowa go boli i jest na chorobowym) + ZUSy (około 3000 zł / miesiąc)
7) No ale z każdej strony słyszysz, ty to jesteś s....... bo wykorzystujesz tych biednych pracowników, ty kapitalisto, ty przedsiębiorco, ty taki i owaki, itp.
8) A TERAZ najlepsze: ZAMKNIJ DZIAŁALNOŚĆ, spłać zadłużenia ZUS, US, itp. i zatrudnij się u jakiegoś dziada przedsiębiorcy, który będzie za ciebie pracował, i narzekaj jaki to s....... bo nie chce ci zapłacić 3000 zł na rękę. :) :) :)

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
23 grudnia 2015r. o 11:34
~przedsiebiorca napisał(a): Dla narzekający na zarobki:
1) otwórz własną działalność gospodarczą
2) zainwestuj własne pieniądze (dla nieświadomych: mała butka z hamburgerami około 50000 zł)
3) przeżyj kontrole: US, SANEPID, PIP, PPOŻ, PINB, UM, OS, itp.
4) zatrudnij 3 pracowników (każdy z nich chce zarabiać po 3000 tyś na rękę i więcej + premie, święta, itp., CHOROBOWE, WYPADKOWE, CIUCHY ROBOCZE, itp)
5) klienci wymagający, najlepiej za darmo, lub pocałuj mnie w d..e za to że chciałem u ciebie coś kupić
6) TERAZ do banku po kredyt bo nie starczy na wypłaty dla pracowników (których nie masz bo przecież głowa go boli i jest na chorobowym) + ZUSy (około 3000 zł / miesiąc)
7) No ale z każdej strony słyszysz, ty to jesteś s....... bo wykorzystujesz tych biednych pracowników, ty kapitalisto, ty przedsiębiorco, ty taki i owaki, itp.
8) A TERAZ najlepsze: ZAMKNIJ DZIAŁALNOŚĆ, spłać zadłużenia ZUS, US, itp. i zatrudnij się u jakiegoś dziada przedsiębiorcy, który będzie za ciebie pracował, i narzekaj jaki to s....... bo nie chce ci zapłacić 3000 zł na rękę. :) :) :)
tu jest mowa o molochach bogatych firmach co mają z czego zapłacić,a ty co buda z hot-dogiem i 3 pracowników i ty dyrektor,sam to prowadz a jak nie dajesz rady to na budowę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 grudnia 2015r. o 11:40
~klucz-nick napisał(a):
~przedsiebiorca napisał(a): Dla narzekający na zarobki:
1) otwórz własną działalność gospodarczą
2) zainwestuj własne pieniądze (dla nieświadomych: mała butka z hamburgerami około 50000 zł)
3) przeżyj kontrole: US, SANEPID, PIP, PPOŻ, PINB, UM, OS, itp.
4) zatrudnij 3 pracowników (każdy z nich chce zarabiać po 3000 tyś na rękę i więcej + premie, święta, itp., CHOROBOWE, WYPADKOWE, CIUCHY ROBOCZE, itp)
5) klienci wymagający, najlepiej za darmo, lub pocałuj mnie w d..e za to że chciałem u ciebie coś kupić
6) TERAZ do banku po kredyt bo nie starczy na wypłaty dla pracowników (których nie masz bo przecież głowa go boli i jest na chorobowym) + ZUSy (około 3000 zł / miesiąc)
7) No ale z każdej strony słyszysz, ty to jesteś s....... bo wykorzystujesz tych biednych pracowników, ty kapitalisto, ty przedsiębiorco, ty taki i owaki, itp.
8) A TERAZ najlepsze: ZAMKNIJ DZIAŁALNOŚĆ, spłać zadłużenia ZUS, US, itp. i zatrudnij się u jakiegoś dziada przedsiębiorcy, który będzie za ciebie pracował, i narzekaj jaki to s....... bo nie chce ci zapłacić 3000 zł na rękę. :) :) :)
tu jest mowa o molochach bogatych firmach co mają z czego zapłacić,a ty co buda z hot-dogiem i 3 pracowników i ty dyrektor,sam to prowadz a jak nie dajesz rady to na budowę.

a ty myślisz, że sam dasz rady poprowadzić bude z hot-dogiem, godz. otwarcia 8 do 22 (7 dni w tygodniu), bo tak klienci chcą, a pracować chcesz też tylko 8 godzin, bo co ty gorszy od twoich pracowników.
więc 3 nierobów musisz zatrudnić, pomijając w/w przepisy PIP wymagają min. 3
i co ty na to???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
23 grudnia 2015r. o 12:25
~ napisał(a):
~klucz-nick napisał(a):
~przedsiebiorca napisał(a): Dla narzekający na zarobki:
1) otwórz własną działalność gospodarczą
2) zainwestuj własne pieniądze (dla nieświadomych: mała butka z hamburgerami około 50000 zł)
3) przeżyj kontrole: US, SANEPID, PIP, PPOŻ, PINB, UM, OS, itp.
4) zatrudnij 3 pracowników (każdy z nich chce zarabiać po 3000 tyś na rękę i więcej + premie, święta, itp., CHOROBOWE, WYPADKOWE, CIUCHY ROBOCZE, itp)
5) klienci wymagający, najlepiej za darmo, lub pocałuj mnie w d..e za to że chciałem u ciebie coś kupić
6) TERAZ do banku po kredyt bo nie starczy na wypłaty dla pracowników (których nie masz bo przecież głowa go boli i jest na chorobowym) + ZUSy (około 3000 zł / miesiąc)
7) No ale z każdej strony słyszysz, ty to jesteś s....... bo wykorzystujesz tych biednych pracowników, ty kapitalisto, ty przedsiębiorco, ty taki i owaki, itp.
8) A TERAZ najlepsze: ZAMKNIJ DZIAŁALNOŚĆ, spłać zadłużenia ZUS, US, itp. i zatrudnij się u jakiegoś dziada przedsiębiorcy, który będzie za ciebie pracował, i narzekaj jaki to s....... bo nie chce ci zapłacić 3000 zł na rękę. :) :) :)
tu jest mowa o molochach bogatych firmach co mają z czego zapłacić,a ty co buda z hot-dogiem i 3 pracowników i ty dyrektor,sam to prowadz a jak nie dajesz rady to na budowę.

a ty myślisz, że sam dasz rady poprowadzić bude z hot-dogiem, godz. otwarcia 8 do 22 (7 dni w tygodniu), bo tak klienci chcą, a pracować chcesz też tylko 8 godzin, bo co ty gorszy od twoich pracowników.
więc 3 nierobów musisz zatrudnić, pomijając w/w przepisy PIP wymagają min. 3
i co ty na to???
w tym kraju nie otworzę działalności ,a z US nie utłuke nawet muchy w kiblu :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 grudnia 2015r. o 13:17
~ napisał(a): Realne jak najbardziej. W mojej głównej pracy mam ok. 30 pln za godzine, z mojej dodatkowej roboty po godznach 30 pln/h; dodatkowo praca na weekend i jest naprawde niezle. takze ludzie, zakasać rekawy i do roboty!!!



znajdujesz czas na życie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 grudnia 2015r. o 17:43
~ napisał(a):
~ napisał(a): Realne jak najbardziej. W mojej głównej pracy mam ok. 30 pln za godzine, z mojej dodatkowej roboty po godznach 30 pln/h; dodatkowo praca na weekend i jest naprawde niezle. takze ludzie, zakasać rekawy i do roboty!!!



znajdujesz czas na życie?


Jak najbardziej. Mam duuużo urlopu w ciągu całego roku, bo w sumie to prawie 3 miesiące, także na czas wolny nie narzekam i mam kiedy sobie pożyć i powydawać pienądze;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 grudnia 2015r. o 20:37
Przedsiębiorcy ciągle narzekają ale skoro im tak źle niech się u mnie zatrudnią - płacę 5 zł/h.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.