Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Konsola ps3

~Mala niezalogowany
23 grudnia 2015r. o 19:06
Witam gdzie w boleslawcu znajdę kogoś kto zajmuje się naprawą konsol ps3 proszę o adres .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~f niezalogowany
23 grudnia 2015r. o 19:19
a co się zepsuło? nie włącza się? nie czyta płyt?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mala niezalogowany
23 grudnia 2015r. o 19:27
mianowicie nie mogę połączyć konsoli poprzez hdmi. konsola łączy się za pomocą kabli czincz lecz niema głosu lecz gdy przypadkowo podłączyłam hdmi od gry do 2 telewizora. głos pojawił się na 1 telewizorze gdzie konsola jest podpięty za pomocą kabli czincz trochę to śmieszne i dziwne i chce to naprawić
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mala niezalogowany
23 grudnia 2015r. o 19:29
mianowicie nie mogę połączyć konsoli poprzez hdmi. konsola łączy się za pomocą kabli czincz lecz niema głosu lecz gdy przypadkowo podłączyłam hdmi od gry do 2 telewizora. głos pojawił się na 1 telewizorze gdzie konsola jest podpięty za pomocą kabli czincz trochę to śmieszne i dziwne i chce to naprawić
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10895
#bitek.pl nieaktywny
23 grudnia 2015r. o 20:06
Prawdopodobnie niedługo padnie Ci karta graficzna, kiedyś bawiłem się konsolami, grzalem czipsety w nich ale pomagało to na bardzo krótki czas... Jedyną skuteczna naprawa to reballing grafiki, kupa roboty, poszukaj na Allegro, tam za ok 200 zł zrobią Ci to, tylko czy opłaca się. ..
Pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt


Dopisane 23.12.2015r. o godz. 19:48:

Spróbuj zrestartiwac konsolę, coś tam trzeba przytrzymać przy starcie, nie pamiętam już co... Ale czasem działało, poszukaj w necie.


Dopisane 23.12.2015r. o godz. 19:50:

https://youtu.be/XZhjUt9a630


Dopisane 23.12.2015r. o godz. 19:53:

https://m.youtube.com/watch?v=goNq1c_5-30


Dopisane 23.12.2015r. o godz. 20:06:

Gdybyś sobie nie poradziła to zapraszam w poniedziałek na kawę

serwis notebooków - www.bitek.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11100
#Blackjack nieaktywny
23 grudnia 2015r. o 20:18
Można razem z plackiem do piekarnika i wygrzewać :)
A tak na serio to kiedyś bawiłem się w kulki, został mi nawet sprzęt, podgrzewacz i hot-air, powiem szczerze że za 200zł bym się tego teraz nie podjął. Upierdliwa robota i nie zawsze się udawało :/

Nie wolno, Rin, absolutnie nie wolno przegryzać ludziom gardeł. (...) To nielegalne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10895
#bitek.pl nieaktywny
23 grudnia 2015r. o 20:33
Dokładnie tak Kolego! Po świętach możemy pogadać o tym Twoim sprzęcie, co prawda wszystko to mam i to po kilka sztuk ale... Jaki hot?

serwis notebooków - www.bitek.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11100
#Blackjack nieaktywny
23 grudnia 2015r. o 20:55
Słaby :/ jakiś chińczyk, zintegrowany z lutownicą. O ile sama kolba jest ok, to temperatura powietrza mocno "pływa" Będąc szczery to nie polecam ;) . Sprzęt raczej dla amatora.
PT-803 o ile dobrze wygoglowałem, bo nie jestem w domu.
Kupiłem bo z zamiłowania jestem elektronikiem/ elektrykiem i chciałem po prostu potrenować.
Miniaturyzacja niestety już tak się posunęła, że trzeba mieć dobre oczy, ręce i sprzęt a i tak czasami nie da rady. To już nie ta stara dobra elektronika na której się uczyłem.
:/

Nie wolno, Rin, absolutnie nie wolno przegryzać ludziom gardeł. (...) To nielegalne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.