Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

zaginął mały rudy kotek

~ niezalogowany
29 grudnia 2015r. o 18:06
Kot sie odnalazł cały i zdrowy. Temat do zamkniecia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~czy kotek znowu uciekł niezalogowany
12 stycznia 2016r. o 19:06
Dzisiaj na lubanskiej znalazł sie kotek identyczny z opisu był głodny i pchal sie do domu kotek do odbioru u mnie prosze o jakis kontakt lub cokolwiek moge go przetrzymac do 20.00 poniewaz dziecko jest alergikiem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xyz niezalogowany
12 stycznia 2016r. o 19:40
~czy kotek znowu uciekł napisał(a): Dzisiaj na lubanskiej znalazł sie kotek identyczny z opisu był głodny i pchal sie do domu kotek do odbioru u mnie prosze o jakis kontakt lub cokolwiek moge go przetrzymac do 20.00 poniewaz dziecko jest alergikiem


dzisiaj w lecznicy na ul. Staszica widziałam ogłoszenie, że zaginął rudy kotek. Niestety nie mam nr tel z ogłoszenia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Albatros111 niezalogowany
12 stycznia 2016r. o 22:48
Koty, te małe i duże, należy trzymać w domu. Tylko prymitywni, nieodpowiedzialni ludzie wypuszczają zwierzęta samopas z domu, bo nie chce im się brać odpowiedzialności za zwierzaka i go pilnować. Ja również widziałem tego ślicznego rudziaszka na ul Drzymały i szlag mnie trafiał na myśl o jego właścicielach. Mam nadzieję, że go ktoś zabrał do siebie i będzie bardziej odpowiedzialnym opiekunem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2820
#k1p nieaktywny
12 stycznia 2016r. o 23:04
W domu to sobie możesz trzymać chomika. Kot, aby był szczęśliwy i zdrowy, powinien wychodzić. Ale wymaga też mądrego właściciela.
Nie uważam się za speca w tej dziedzinie, ale jeśli kota wysterylizujesz/wykastrujesz, zaszczepisz, będziesz regularnie karmił, pozwolisz mu zawsze wejść do domu i nie narazisz go na niepotrzebny stres (w postaci np. wspomnianych obróżek), kot będzie trzymał się domu. Moja jedna kotka w tym roku kończy 11 lat, zawsze wychodziła na dwór. Kolejna kończy w lipcu rok. Też wychodzi. Obydwie pilnują się domu, śpią w nocy. Ja nie mam problemu z kuwetami...
Wszystko można, trzeba tylko chcieć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 stycznia 2016r. o 23:35
k1p napisał(a): W domu to sobie możesz trzymać chomika. Kot, aby był szczęśliwy i zdrowy, powinien wychodzić. Ale wymaga też mądrego właściciela.
Nie uważam się za speca w tej dziedzinie, ale jeśli kota wysterylizujesz/wykastrujesz, zaszczepisz, będziesz regularnie karmił, pozwolisz mu zawsze wejść do domu i nie narazisz go na niepotrzebny stres (w postaci np. wspomnianych obróżek), kot będzie trzymał się domu. Moja jedna kotka w tym roku kończy 11 lat, zawsze wychodziła na dwór. Kolejna kończy w lipcu rok. Też wychodzi. Obydwie pilnują się domu, śpią w nocy. Ja nie mam problemu z kuwetami...
Wszystko można, trzeba tylko chcieć.


Małych kotków nie wypuszcza się z domu. Na ulicy zawsze grozi im niebezpieczeństwo, biegają, chodzą po ulicy i narażone są na przejechanie. Już niejeden kot tak zginął. Możesz pisać swoje teorie, ale odpowiedzialna nie jesteś.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 stycznia 2016r. o 23:43
Bzdura,że jest nieodpowiedzialna.Ja mam trzy koty w różnym wieku,które wychodzą i wracają o różnych porach.Skoro je przygarnęłam to ich i moje życie to symbioza.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 stycznia 2016r. o 7:13
~xyz napisał(a):


że zaginął rudy kotek.


zapytaj falco pewnie będzie wiedział gdzie jest ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.