Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

zaginął mały rudy kotek

~ niezalogowany
28 grudnia 2015r. o 22:52
Ja widziałem lisa z kotem w pysku uciekającego w kierunku Leśnej...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 grudnia 2015r. o 22:59
wolał wigilię samotnie spędzić niż powiedzieć co o Tobie myśli.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 grudnia 2015r. o 11:03
~ napisał(a): Ja widziałem lisa z kotem w pysku uciekającego w kierunku Leśnej...
a kiedy to bylo i jakiego koloru byl ten kotek,jesli to wogole prawda
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
29 grudnia 2015r. o 12:33
~ napisał(a): Jak w temacie kot zaginął 24 lub 25 grudnia na ulicy drzymały. Rudy mały z czerwoną obroża z dzwoneczkiem.
jak można być takim niedorozwiniętym umysłowo żeby małemu kotku zakładać obroże, teraz będzie rósł a obróżka stanie się narzędziem śmiercionośnym, która z dnia na dzień będzie go dusić aż zabije,Qrwa żeby znalazł go mądry człek i zdjął tą j-e-b-a-n-ą obróżke z w-k-ó-r-w-i-a-j-a-j-ącym dzwoneczkiem co to go też zabija bo kot ma 100 razy mocniejszy słuch od durnego człowieka,ile razy spotykam kotka z obróżką to ją zdejmuje ,Qrwa kot to nie jest krowa. :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2820
#k1p nieaktywny
29 grudnia 2015r. o 12:46
Druga sprawa, niech się taki kotek zaczepi obrożą o cokolwiek. Nie zawsze i nie wszędzie ktoś go uwolni.


Dopisane 29.12.2015r. o godz. 12:46:

Mimo wszystko, życzę, aby kotek się odnalazł cały i zdrowy. :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 grudnia 2015r. o 13:03
~klucz-nick napisał(a):
~ napisał(a): Jak w temacie kot zaginął 24 lub 25 grudnia na ulicy drzymały. Rudy mały z czerwoną obroża z dzwoneczkiem.
jak można być takim niedorozwiniętym umysłowo żeby małemu kotku zakładać obroże, teraz będzie rósł a obróżka stanie się narzędziem śmiercionośnym, która z dnia na dzień będzie go dusić aż zabije,Qrwa żeby znalazł go mądry człek i zdjął tą j-e-b-a-n-ą obróżke z w-k-ó-r-w-i-a-j-a-j-ącym dzwoneczkiem co to go też zabija bo kot ma 100 razy mocniejszy słuch od durnego człowieka,ile razy spotykam kotka z obróżką to ją zdejmuje ,Qrwa kot to nie jest krowa. :P
K,,wa jakie poj,,,ne ludzie dzwonek kotkowi zakładać ,załóż sobie ty paszt,,,,ro dzwonek i lataj z tym to rychło szlag cię trafi ,biedne zwierzę,że tez trafiło na taka ...ną istotę ,kot uciekł bo cały czas czuł popłoch z powodu tego Kocham Bolec.Info ,,ego dzwonka a jedyna reakcją umęczonego zwierzaka jest ucieczka.a obróżkę np przeciw pchłom to mozesz załozyć jedynie w domu jak masz kota na oczach i to na parę godzin a nie żeby kot z tym po polu latał ,nie chcę źle prorokować ,ale przez kosmiczną głupotę właścicielki kota może z nim już być "kęsim". ;(

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 grudnia 2015r. o 15:46
~ napisał(a):
~ napisał(a): Ja widziałem lisa z kotem w pysku uciekającego w kierunku Leśnej...
a kiedy to bylo i jakiego koloru byl ten kotek,jesli to wogole prawda
??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Maszzz niezalogowany
29 grudnia 2015r. o 17:35
Ja pierniczę, ludzie, jaka nienawiść się z was wylewa. Gówniane prezenty dostaliście pod choinkę, czy co?
Każdemu można zwrócić uwagę, ale delikatniej.
Do szukającej kotka: szukaj przed świtem i po zmroku, wtedy koty wychodzą z ukrycia. Poza tym rozmawiaj z właścicielami psów - oni chodzą w dziwnych porach w dziwne miejsca (bez urazy "psi-ciele" ;-), może gdzieś kotka wypatrzą.
Życzę powodzenia w szukaniu!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.