Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Stopa bezrobocia lekko w górę
~k niezalogowany
29 grudnia 2015r. o 11:44
To pewnie dlatego że UP przestał organizować kursy po których jak się nie znajdzie pracy zmuszają do dobrowolnego wypisania z UP. Ale to pewnie przejściowe po nowym roku zorganizują jeden, dwa kursy i wszystko wróci do normy. Jeszcze kilka kursów i okaże się że w B-c bezrobocie jest na poziomie 0%
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~czuczu niezalogowany
29 grudnia 2015r. o 17:02
Bo żabki zamknęli..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~lipa niezalogowany
29 grudnia 2015r. o 17:18
te cyferki to wielka lipa
w bolesławcu pracy nie ma !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 grudnia 2015r. o 18:31
jak nie ma pełno roboty jest :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~niepitol niezalogowany
29 grudnia 2015r. o 18:55
~ napisał(a): jak nie ma pełno roboty jest :)

gdzie ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4623
#anilia nieaktywny
29 grudnia 2015r. o 19:08
~ napisał(a): jak nie ma pełno roboty jest :)

Roboty to jest zawsze pełno gorzej z pracą
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 grudnia 2015r. o 19:57
Takie zasłyszane w kolejce jak UP było w wieżowcu, więc dosyć dawno, ale było to tak stoja dwie kobiety przede mną , Jedna do drugiej powiada a takie nudy nie ma co robic nie ma pracy i tak biadoli, a druga babka do niej to przyjdz do mnie pomożesz mi okopać truskawki. A babka do niej no co ty nie mam czasu tyle pracy,roboty mam :P ;) :P ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 grudnia 2015r. o 19:57
Takie zasłyszane w kolejce jak UP było w wieżowcu, więc dosyć dawno, ale było to tak stoja dwie kobiety przede mną , Jedna do drugiej powiada a takie nudy nie ma co robic nie ma pracy i tak biadoli, a druga babka do niej to przyjdz do mnie pomożesz mi okopać truskawki. A babka do niej no co ty nie mam czasu tyle pracy,roboty mam :P ;) :P ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza