Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Potrącenie przy TESCO
~Anonim niezalogowany
29 grudnia 2015r. o 19:17
No i spotkały sie dwie kobiety...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Malkon niezalogowany
29 grudnia 2015r. o 19:35
Chwilę przed tym zdarzeniem przechodziłem przez to przejście. Zeby nie dostać kopniaka od nadjeżdżającego pojazdu musiałem się poderwać do biegu. Byłem w ciemnym ubraniu i kierujący tym pojazdem mógł mnie nie zauważyć. Potrącona piesza była w jasnej kurtce. Przechodziła przez pasy idąc od Intermarsche w kierunku Tesco i najprawdopodobniej kierująca Meganką ją widziała
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13826
#regeneration nieaktywny
29 grudnia 2015r. o 20:23
~Malkon napisał(a): Byłem w ciemnym ubraniu i kierujący tym pojazdem mógł mnie nie zauważyć.


Nie wszędzie niestety w tym mieście palą się latarnie, a pieszy ubrany na czarno lub ciemno nie mający żadnych odblasków i przechodzący nagle przez droge w miejscu gdzie nie ma pasów to wg mnie nieświadomy samobójca... wiele razy już spotkałem się z taka sytuacją, ostatnio jak jechałem do pracy w ostatniej chwili pojawił mi się przed samochodem człowiek, dużo szczęścia że nie jechałem szybko.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 grudnia 2015r. o 21:14
regeneration napisał(a): Nie wszędzie niestety w tym mieście palą się latarnie, a pieszy ubrany na czarno lub ciemno nie mający żadnych odblasków i przechodzący nagle przez droge w miejscu gdzie nie ma pasów to wg mnie nieświadomy samobójca... wiele razy już spotkałem się z taka sytuacją, ostatnio jak jechałem do pracy w ostatniej chwili pojawił mi się przed samochodem człowiek, dużo szczęścia że nie jechałem szybko.

Potrącona kobieta przechodziła w miejscu do tego przeznaczonym i nie była ubrana w ciemne rzeczy.
Nawet przechodnie mający odblask ustępują, albo uciekają. Niektórzy kierowcy nie chcą się zatrzymać, bo czują się bezkarni.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 grudnia 2015r. o 22:00
~ANONIM napisał(a): ZAPRASZAM OSOBY POSZKODOWANE DO KONTAKTU POD TEL 667-569-940 POMOŻEMY I TEŻ POKIERUJEMY CO CELU UZYSKANIA ODSZKODOWANIA .POMORZEMY PRZYGOTOWAĆ KOMPLETY DOKUMENTÓW I TP;; ZAPRASZAMY TEL;667-569-940 DOJEŻDŻAMY DO KLIENTA ..


Jak tak pomagacie jak piszecie to życzę powodzenia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~anonim niezalogowany
29 grudnia 2015r. o 22:41
Kobieta miala szary plaszcz i ciemne spodnie, weszla na pasy od strony tesco. Kierowca meganki nie mial szans, wiem, bo widzialem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 grudnia 2015r. o 22:48
~ANONIM napisał(a): ZAPRASZAM OSOBY POSZKODOWANE DO KONTAKTU POD TEL 667-569-940 POMOŻEMY I TEŻ POKIERUJEMY CO CELU UZYSKANIA ODSZKODOWANIA .POMORZEMY PRZYGOTOWAĆ KOMPLETY DOKUMENTÓW I TP;; ZAPRASZAMY TEL;667-569-940 DOJEŻDŻAMY DO KLIENTA ..


Może najpierw "POMORZECIE" sobie z ortografii :D :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 grudnia 2015r. o 22:59
~ANONIM napisał(a): ZAPRASZAM OSOBY POSZKODOWANE DO KONTAKTU POD TEL 667-569-940 POMOŻEMY I TEŻ POKIERUJEMY CO CELU UZYSKANIA ODSZKODOWANIA .POMORZEMY PRZYGOTOWAĆ KOMPLETY DOKUMENTÓW I TP;; ZAPRASZAMY TEL;667-569-940 DOJEŻDŻAMY DO KLIENTA ..

Najpierw skończ podstawówkę.
Morze Bałtyckie, bo morski > r wymienia się na rz
Ale Twoje "pomorzemy" powinno być przez "ż" po pochodzi od pomogę, a nie od pomorskiego.

IMHO analfabetom powinni dożywotnio odcinać internet.
Czego ci (specjalnie z małej litery) życzę, dla dobra pozostałej e-społeczności.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.