Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nowa płyta bolesławieckich producentów
~Anonim niezalogowany
3 stycznia 2016r. o 21:17
Patryk to syn mojej koleżanki, zdolny i ułożony chłopak
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 stycznia 2016r. o 21:34
Jadą!! Bardzo dobrze że ktoś z Bolesławca coś robi na poważnie :D Powodzenia !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11100
#Blackjack nieaktywny
3 stycznia 2016r. o 21:44
Hit lata to to nie będzie :|
Teledysk fajny, głos też, tylko piszącego teksty zmieńcie...

Nie wolno, Rin, absolutnie nie wolno przegryzać ludziom gardeł. (...) To nielegalne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 stycznia 2016r. o 23:11
Pogratulowac Panie Mayor :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jolanta niezalogowany
4 stycznia 2016r. o 6:47
ktoś napisał o jednym z wykonawców... ułożony chłopak a ja oglądałam i słuchałam nagrania i dałam radę tylko do połowy jak się zaczęły niecenzuralne słowa wyłączyłam. Nie znosze wólgaryzmów. Nie pojmuje dlaczego ktoś ułożony nie potrafi przekazać, swoich myśli, emocji, uczuć ... beż wólgaryzmów więc raczej chwalić się nie będę, że ktoś z Bolesławca chce robić taką karierę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 stycznia 2016r. o 7:32
Prymitywne spod budki z piwem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 stycznia 2016r. o 7:56
Ie to żebym chciał hejtować... Tragedia, nawet długonoga panna wymachująca zawieszeniem w teledysku nie pomoże...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
41
#jegomosc nieaktywny
4 stycznia 2016r. o 10:19
~Jolanta napisał(a): ktoś napisał o jednym z wykonawców... ułożony chłopak a ja oglądałam i słuchałam nagrania i dałam radę tylko do połowy jak się zaczęły niecenzuralne słowa wyłączyłam. Nie znosze wólgaryzmów. Nie pojmuje dlaczego ktoś ułożony nie potrafi przekazać, swoich myśli, emocji, uczuć ... beż wólgaryzmów więc raczej chwalić się nie będę, że ktoś z Bolesławca chce robić taką karierę.


Producent to człowiek od muzyki:) nie od słów. Polecam posłuchać większej ilości ich kawałków, bo warto. Brzydkie wyrazy? Taka konwencja.

www.djdowynajecia.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza