Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Kolejny wyjazd na strzelnicę!!

4705
#mirek_2005 nieaktywny
8 stycznia 2016r. o 22:52
Wyjazd na strzelnicę – przeczytaj dokładnie ofertę!!
W niedzielę 24.01.2016 r. na godzinę 12:00 organizuję wyjazd na strzelnicę celem nabycia podstawowych umiejętności i wiedzy z zakresu obsługi broni palnej oraz poszerzenia już posiadanej wiedzy teoretycznej i praktycznej.
Do dyspozycji będzie spora ilość przeróżnej broni, z której będzie można skorzystać:
- kilka rodzai karabinka AK – (karabinek automatyczny) potocznie „kałasznikow” kal. 7,62 mm,
- karabinek CZ 858 z celownikiem kolimatorowym kal. 7,62 mm,
- karabin M4A1 – broń uzbrojenia armii USA kal. 5,56 mm, rozwojowa wersja M16,
- strzelba gładkolufowa Maverick by Mossberg – popularnie znana jako „shotgun” kal. 12 mm,
- karabin powtarzalny Mosin z lunetą – „snajperka” kal. 7,62 mm,
- Glock 17 – bardzo popularny pistolet wielu służb cywilnych i mundurowych kal. 9 mm,
- CZ 75 – popularny pistolet samopowtarzalny kal. 9 mm,
- P-83 – polski pistolet kal. 9 mm,
- TT-ka – rosyjski pistolet samopowtarzalny kal. 7,62 mm,
- MAB – francuski pistolet samopowtarzalny kal. 7,65 mm, wzorowany na pistolecie Browning,
- inne o mniejszym kalibrze i bocznym zapłonie – tylko na specjalne zamówienie.
Standardowo strzelanie obejmuje użycie trzech rodzajów broni i 30 sztuk amunicji do wykorzystania: 10 strzałów karabinek AK, 5 strzałów strzelba, 15 strzałów na pistolety. Jeśli ktoś będzie chciał wystrzelać swoje 30 szt. tylko z jednego lub dwóch rodzajów broni, to oczywiście nie ma problemu. Amunicję można rozłożyć sobie praktycznie w dowolnej konfiguracji – wszystko ustalamy przed wyjazdem na strzelnicę!! Dodatkowo można wykupić więcej amunicji, co wiąże się z małym rabatem.
Na strzelnicę zabiorę aparat, więc będzie okazja do lans foci na fejsbunia, ewentualnie służę jako „statyw” dla Waszego aparatu.
Dodatkowe atrakcje to: integracja przy ognisku, pieczenie kiełbasek - zapewnione, możliwość prezentacji obrony przed uzbrojonym napastnikiem w broń palną krótką i długą oraz nóż.
W razie pytań i dodatkowych pomysłów telefon kontaktowy do mnie: 698-213-229.
Minimum, które trzeba posiadać, to 100 zł, w tym mamy szkolenie z obsługi broni, strzelnicę, tarcze, opiekę instruktorów, amunicję 30 szt. i dostęp do broni. Uwaga!! Jeżeli ktoś chce skorzystać z karabinka M4A1 to musi się liczyć z dodatkowymi kosztami ze względu na droższą amunicję!![img=1452289964_2o7loon.png]

www.psieszkolenie.pl www.edukacjazawodowa.pl www.rzeczoznawca-boleslawiec.pl www.ksgranica.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
9 stycznia 2016r. o 8:10
a poprzedni wyjazd na strzelnicę udał się ?? dużo było chętnych ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~qwerty niezalogowany
9 stycznia 2016r. o 9:26
Gdzie znajduje się ta strzelnica? I czy jakieś kobiety tez sa chętne?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4705
#mirek_2005 nieaktywny
12 stycznia 2016r. o 16:43
~qwerty napisał(a): Gdzie znajduje się ta strzelnica? I czy jakieś kobiety tez sa chętne?

Strzelnica znajduje się w mieście Lubin. Odnośnie pytania o kobiety, to odpowiem tak, że jadą ludzie przeróżnej płci, w przeróżnym wieku, o przeróżnym zaawansowaniu.


Dopisane 09.01.2016r. o godz. 14:19:

~klucz-nick napisał(a): a poprzedni wyjazd na strzelnicę udał się ?? dużo było chętnych ??

Oczywiście, że tak. Relację z tego wydarzenia zamieściłem w poprzednim temacie.



Dopisane 09.01.2016r. o godz. 16:56:

~ napisał(a): Wielki skandal. Cezary Przybylski z naszych pieniędzy wydał prawie 74.000 złotych na reklamę Dolnego Śląska w GW, w grudniu. Vide portal : niezalezna.pl

Nie trzeba było go wybierać, a po drugie to załóż sobie własny temat o tym i pisz do woli.


Dopisane 12.01.2016r. o godz. 16:43:

Powoli zamykam listę, dlatego proszę o następujące informacje:
- imię i nazwisko,
- rodzaj broni oraz ilość amunicji do niej,
- wpłaty.
Gdyby ktoś miał problemy z doborem dla siebie broni, to proszę dzwonić do mnie, a pomogę w wyborze odpowiedniej dla stopnia zaawansowania lub potrzeb.
Przypominam, że...
Standardowo strzelanie obejmuje użycie trzech rodzajów broni i 30 sztuk amunicji do wykorzystania: 10 strzałów karabinki AK, 5 strzałów strzelba, 15 strzałów na pistolety. Jest to optymalna opcja dla początkujących osób lub, które chcą przypomnieć sobie strzelanie - byli żołnierze, mili/policjanci itp.
Bardziej zaawansowani oraz odważni początkujący mogą skonfigurować sobie własny program strzelania - służę pomocą w doborze.
Można wykupić więcej amunicji, co wiąże się z małym rabatem.
Pozdrawiam Mirosław Schreiber

www.psieszkolenie.pl www.edukacjazawodowa.pl www.rzeczoznawca-boleslawiec.pl www.ksgranica.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Łuska :) niezalogowany
12 stycznia 2016r. o 21:06
Witam, mam kilka pytań. Proszę o wyrozumiałość ponieważ jeszcze nigdy nie strzelałam.
Czy uczestnicy muszą być pełnoletni? W jakim wieku są ludzie, którzy jeżdżą na strzelnicę? Co proponuje pan na pierwszy taki wyjazd. Chodzi mi o ilość strzałów i jaką broń wziąć na początek, na pierwszy raz?
Dziękuję.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 stycznia 2016r. o 7:25
~Łuska :) napisał(a): Witam, mam kilka pytań. Proszę o wyrozumiałość ponieważ jeszcze nigdy nie strzelałam.
Czy uczestnicy muszą być pełnoletni? W jakim wieku są ludzie, którzy jeżdżą na strzelnicę? Co proponuje pan na pierwszy taki wyjazd. Chodzi mi o ilość strzałów i jaką broń wziąć na początek, na pierwszy raz?
Dziękuję.

Czytales ofertę? Może skup się i spróbuj przeczytac :[
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~A niezalogowany
13 stycznia 2016r. o 12:23
Czytałem dwa razy ale nigdzie nie jest napisane czy uczestnik musi być pełnoletni?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4705
#mirek_2005 nieaktywny
14 stycznia 2016r. o 1:59
~Łuska :) napisał(a): Witam, mam kilka pytań. Proszę o wyrozumiałość ponieważ jeszcze nigdy nie strzelałam.
Czy uczestnicy muszą być pełnoletni? W jakim wieku są ludzie, którzy jeżdżą na strzelnicę? Co proponuje pan na pierwszy taki wyjazd. Chodzi mi o ilość strzałów i jaką broń wziąć na początek, na pierwszy raz?
Dziękuję.

Dzień dobry, Szczęść Boże... ;)
1. Uczestnicy nie muszą być pełnoletni, ale muszą być pod nadzorem prawnego opiekuna lub z osobą pełnoletnią, która ma zezwolenie na piśmie od prawnego opiekuna.
2. W przeróżnym wieku. Jadą rodziny, panny, kawalerowie, nieletni z opiekunami. Średniej nigdy nie przeliczałem. :)
3. Proponuję zestaw standardowy, aby poznać broń długą i krótką. W takiej standardowej konfiguracji można skorzystać z sześciu rodzajów broni o różnym kalibrze, sile, masie itp. 30 strzałów wystarczy. Chyba, że się chce poszaleć to oczywiście można więcej, ale 30 do pierwszego kontaktu wystarczy.
Przykładowa konfiguracja to:
- 10 sztuk amunicji na karabinki AK, których jest kilka do wyboru. Czyli można podzielić sobie po 5 na AK z kolimatorem i bez lub różnych produkcji,
- 5 sztuk na strzelbę, aby poczuć moc,
- 15 sztuk na pistolety dzieląc przykładowo 5 na TT-kę, 5 na Glock 17 i 5 na MAB lub w innej konfiguracji.
W razie dodatkowych pytań służę pomocą. :) :) :)

www.psieszkolenie.pl www.edukacjazawodowa.pl www.rzeczoznawca-boleslawiec.pl www.ksgranica.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.