Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Promocje i superoferty z Bolec.Info
41
#jegomosc nieaktywny
12 stycznia 2016r. o 21:05
~ napisał(a):
Skaut napisał(a):
~ napisał(a): Niby o co ma się chlastać ? o te sto pobrań przez trzy miesiące :P . Są chyba lepsze powody. A tych stu którzy pobrali szybko odinstaluje to coś , powód jest prosty : Ten portal nigdy nie podaje informacji przed wydarzeniami ...... zawsze po :>


Przed wydarzeniami informacje o nich może podać tylko jasnowidz albo wróżka :D

Skaut , tym wywodem błysnąłeś jak chrząstka w salcesonie. :P


W ten sposób pokazał ci, że się mylisz. Bardzo często publikujemy zapowiedzi przeróżnych wydarzeń. Niestety nie jesteśmy wróżkami i nie o wszystkim zawsze wiemy. Notorycznie zdarzają się więc podobne narzekania (nie informujecie o wydarzeniach) w sytuacjach, kiedy... wcześniej zapowiadaliśmy dane wydarzenie, ale autor posta to przegapił :)



Dopisane 12.01.2016r. o godz. 21:05:

~ napisał(a): Dziękuję, nie potrzebuję.


Jak oglądasz w TV reklamę to zachowujesz się podobnie?:):) Jeśli nie chcesz mieć możliwości skorzystania z obniżek i promocji... to masz święte prawo. Zawsze możesz po prostu odznaczyć tą opcję w ustawieniach aplikacji.

www.djdowynajecia.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
12 stycznia 2016r. o 21:13
jegomosc napisał(a): Bardzo często publikujemy zapowiedzi przeróżnych wydarzeń.


Tu muszę jegomościowi przyznać rację : ).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3004
#masi nieaktywny
12 stycznia 2016r. o 21:17
Skaut napisał(a):
Przed wydarzeniami informacje o nich może podać tylko jasnowidz albo wróżka :D

Mi tam nie jest do śmiechu, byłem w złym miescu i czasie podczas snu.
Śniło mi się, że ktoś detonował bombę wiszącą na klifie gdzieś nad miastem, oczywiście była z tego relacja w tv na żywo... Ludzie dostawali odłamkami... później w fr-tv patrzę-> Turcja...
PS Tylko nie piszcie mi, że mam iść do lekarza, to tylko zbieg okoliczności...




Dopisane 12.01.2016r. o godz. 21:17:

PS Dzisiejszy sen :/

<b>elektrykabudowlana.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
41
#jegomosc nieaktywny
12 stycznia 2016r. o 21:18
Nie jest dobrze :(

"Bomba wskazuje też na Twoje neurozy, energię psychiczną Twoich lęków i niszczące uczucia, które skrywają się w Twojej podświadomości, dlatego nie możesz ich kontrolować. Inne interpretacje wynikają z okoliczności towarzyszących temu symbolowi we śnie."

http://www.sennik.biz/znaczenie115,bomba.html

www.djdowynajecia.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
12 stycznia 2016r. o 21:20
: )
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3004
#masi nieaktywny
12 stycznia 2016r. o 21:22
Wiedziałem, że łyknie kiełbasę... :D


Dopisane 12.01.2016r. o godz. 21:22:

jego, test udany, czuję oddech na plecach :D

<b>elektrykabudowlana.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 stycznia 2016r. o 21:31
jegomosc napisał(a): Nie jest dobrze :(

"Bomba wskazuje też na Twoje neurozy, energię psychiczną Twoich lęków i niszczące uczucia, które skrywają się w Twojej podświadomości, dlatego nie możesz ich kontrolować. Inne interpretacje wynikają z okoliczności towarzyszących temu symbolowi we śnie."


Ale to do jego specyficznej aktywności na bolcu pasuje jak ulał :] hahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 stycznia 2016r. o 0:03
Samsung galaxy tab 2 lite t-110, android 4.2.2 ale moje urzadzenie nie jest zgodne z ta wersja.
Szkoda
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza