Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Promocje i superoferty z Bolec.Info
41
#jegomosc nieaktywny
13 stycznia 2016r. o 14:57
Pierwszy kuponik już jutro.

www.djdowynajecia.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 stycznia 2016r. o 18:10
Jakie wymagania ma ta aplikacja? Ani telefon ani tablet nie sa zgodnymi urzadzeniami
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
13 stycznia 2016r. o 18:39
~ napisał(a): Jakie wymagania ma ta aplikacja? Ani telefon ani tablet nie sa zgodnymi urzadzeniami


Jakie to dokladnie urzadzenie, jaka ma wersje androida i skad (kraj) pobierasz aplikacje?

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 stycznia 2016r. o 22:35
Wczesniej pisalem, samsung galaxy tab2 lite t-110, android 4.2.2 a teraz jeszcze telefon samsung galaxy mini 2 s-6500 android 2.3.6
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 stycznia 2016r. o 22:37
~ napisał(a): Wczesniej pisalem, samsung galaxy tab2 lite t-110, android 4.2.2 a teraz jeszcze telefon samsung galaxy mini 2 s-6500 android 2.3.6

Oczywiscie jestem w B-cu i stad pobieram aplkacje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 stycznia 2016r. o 23:40
Nadal nie wiem dlaczego nie moge zainstalowac aplikacji.Pomoze ktos?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
15 stycznia 2016r. o 8:01
~ napisał(a): Nadal nie wiem dlaczego nie moge zainstalowac aplikacji.Pomoze ktos?


Oczywiscie - zapraszamy z urzadzeniem do Redakcji Bolec.Info. Sprawdzimy.

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 stycznia 2016r. o 12:26
jegomosc napisał(a): Pierwszy kuponik już jutro.

"Pierwszutki kuponik już jutrutko"
albo
"Pierwszy kupon już jutro".

Bo mam dysonans poznawczy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza