Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat

Praca w Alsa Goerlitz

~~Rudobrązowy Modrzew niezalogowany
15 maja 2018r. o 17:25
Czasem są organizowane transgraniczne targi pracy, ostatnie były w 2016 roku w Bolesławcu. W innych miastach też bywają. Warto się wybrać.
https://www.bolec.info/index.php?op=gallery&cat=361&pic=22320
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Czerwonawa Fortegilla niezalogowany
16 maja 2018r. o 10:03
Bladolawendowa Maciejka- dopiero zalatwiam prace w goerlotz od 1 czerwca. A przy okazji szukam kogoś ,kto dojezdza z Bolesławca.mam prawko ale nie mam auta :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Czerwonawa Fortegilla niezalogowany
16 maja 2018r. o 10:07
Fajnie jakbym mogla z kims ddojezdac zawsze to razniej :-) mysle o pracy w Alsa. Chyba ze ktos podpowie gdzie można skladac cv w goerliz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Tabaczkowa Kolkwicja niezalogowany
16 maja 2018r. o 11:18
Czerwonawa jak cos nam zwolnily sie 2 miejsca w aucie do alsy,birkenstok,moj nr tel 609937935.obecnie mamy 2 zmiane
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Czerwonawa Fortegilla niezalogowany
16 maja 2018r. o 15:14
Super, numer zapisalam. W razie czego bede dzwonić w przyszłym tygodniu:-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jasnoszara Krokosmia niezalogowany
16 maja 2018r. o 18:29
Wpisz sobie w wyszukiwarce leihfirma görlitz albo zeitfirma görlitz i będziesz już wiedział-a gdzie składać podanie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
20079
#Andco984 nieaktywny
20 maja 2018r. o 14:06
jak dla mnie to byłoby za daleko, bardzo dużo czasu się traci przez te dojazdy

https://www.aasapolska.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ognistoczerwona Jodła niezalogowany
27 sierpnia 2018r. o 11:42
Jak mozna dostac sie do pracy w Alsa jakis kobtakt na firmy posredniczace byłaby wdzięczna kontakt do mnie to [email protected]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza