Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

POMOC DLA SCHRONISKA

~ wrazliwa niezalogowany
31 stycznia 2016r. o 12:17
proszę podać dane schroniska ogrody działkowe pomogą . !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
31 stycznia 2016r. o 12:25
al e na Kocham Bolec.Info y typu "ceramiczną ławecza" kaska jest ;)

chciało by się napisać inaczej ale napisze tak...
to dziwna władza i dziwne miasto... ;)


Dopisane 31.01.2016r. o godz. 12:23:

jeszcze raz przez podkreślam!
nie używam "brzydkich słów" :)

napisałem "pie.r.do.ły" :D


Dopisane 31.01.2016r. o godz. 12:25:

zmoderujcie "przez " bo nie wiem skąd się pojawiło :D

Zastosowana autokorekta


"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Vege niezalogowany
31 stycznia 2016r. o 15:09
Ostatnio mam takie refleksje,że to dziwne, że zabijamy krowy,świnie, kury ,żeby karmić nimi psy i koty.Miałam kiedyś kota i karmiłam go zabitymi kurczakami czy rybami.Tak jakby krowy ,kury ,ryby nie zasługiwały na naszą miłość i współczucie.Udomowiliśmy psy i koty, trzymamy je w domach i siłą rzeczy musimy je karmić innymi, zabijanymi zwierzętami.Przecież kot w naturze nie upoluje krowy!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14577
#Eunia nieaktywny
31 stycznia 2016r. o 16:46
Schronisko dla bezdomych zwierząt

Związek Gmin Kwisa

59-816 Platerówka

Przylasek 18

telefon do schroniska -511 984 512, e-mail: [email protected]

Prezes Zarządu ZUOK IZERY Sp. z o.o. - Wiesław Gierus - 510 093 507



Konto bankowe - 04 1020 5226 0000 6802 0497 2222
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ktoś kto ma psa i kota niezalogowany
1 lutego 2016r. o 14:26
:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14577
#Eunia nieaktywny
1 lutego 2016r. o 23:07
Po dwu tygodniowej zbiórce dla schroniska DZIĘKI WAM spełniło się moje marzenie o przynajmniej dwóch autach jedzenia, ciepłych kocykach, ręcznikach i wszelkiego rodzaju akcesoriów dla potrzebujących zwierzaczków! Wybrałam się tam z moją rodziną, która kibicowała naszej zbiórce. Obiekt jest nowy, w bardzo dobrym stanie tak jak psiaki i kociaki, które tam przebywają. Zwierzęta są zadbane maja czyste miseczki i kojce. ALE..... które zawsze się pojawia pojawi się i tym razem. TE SMUTNE OCZY, MERDAJĄCE Z NADZIEJĄ OGONKI ŻE WRESZCIE NA ZAWSZE OPUSZCZĄ TE KRATY to widok, który powalił mnie na kolana! Żadna czysta miseczka i wysprzątany kojec nie zastąpi tym zwierzakom ciepłego i kochającego domu. One najbardziej tego potrzebują. Kiedy stanęłam obok kolejnego kojca aby zobaczyć jak psiaki się mają pewien piesek zwrócił na mnie szczególnie swoją uwagę tak strasznie prosił o spacer, że nie byłam w stanie odmówić. Z taką radością wybiegł z kojca, że ledwo go utrzymałam. Po 30 minutowym spacerze przyprowadziłam go aby wziąć następnego, weszłam z nim do środka a on wiedział, że będzie musiał zostać, skoczył na mnie, oparł się łapkami o moje biodra i tak mocno wsunął pod moją pachę łepek że nie byłam w stanie go od siebie oderwać. Uczucia wzięły górę ;( .Miałam ochotę zabrać je wszystkie ze sobą do domu gdyby to tylko było możliwe... Ale możliwe jest to aby tam pojechać i wyprowadzić na spacer chociaż kilka psiaków jest ich tam 160 więc dla każdego wystarczy. Jeżeli nie macie pomysłu na weekend to gorąco zachęcam Was do odwiedzenia takiego schroniska i wzięcia na spacer kilka czworonogów, dla tych psiaków taki spacer jest bezcenny. A może któryś z nich zdobędzie Wasze serce i wróci z Wami do domu?! BO TEGO TAK NAPRAWDĘ ONE POTRZEBUJĄ!!!
Mam nadzieję ,że nie poprzestaniecie na pomocy i wasze serca nadal będą tak chętne jak do tej pory w niesieniu dobra!

"Posiadanie wielkiego serca nie ma nic wspólnego z wartością twojego konta bankowego. Każdy ma coś, co może dać innym."


Dopisane 01.02.2016r. o godz. 23:05:

Poniżej zdjęcia w drodze do schroniska i w schronisku[img=1454364310_49i4f0c.jpg]



Dopisane 01.02.2016r. o godz. 23:05:

[img=1454364353_9scky40.jpg]



Dopisane 01.02.2016r. o godz. 23:06:

[img=1454364383_akeu5sm.jpg]



Dopisane 01.02.2016r. o godz. 23:07:

[img=1454364422_7u9akpp.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ktoś kto ma psa i kota niezalogowany
2 lutego 2016r. o 11:55
Dziękuję Pani Ewo, że dzięki Pani zaangażowaniu mogłem/mogliśmy pomóc. Przyznam, że całkiem sporo sie tego wszystkiego udało pozyskać.
Tak obrazowo Pani opisała wizytę w schronisku, że aż mi sie łezka w oku zakręciła. Jestem przekonany, że żadne "DZIĘKUJĘ" z ust człowieka nie znaczyło by dla Pani tyle, co zachowanie tego psiaka. Pani postawa jest godna naśladowania.
Może następną akcją wspomożemy jakieś inne potrzebujące miejsce ? bo z tego co sie orientuję to są jeszcze inne schroniska w okolicy :) a Bolesławianie (i nie tylko) jak widać są hojni i chętnie pomagają :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14577
#Eunia nieaktywny
4 lutego 2016r. o 13:14
A to przekazałam dla naszych bolesławieckich "kociaków tymczasiaków" którymi opiekują się kochane dziewczyny o WIELKIM SERCU, poświęcają swój czas, aby ratować te biedne istoty.




Dopisane 04.02.2016r. o godz. 13:14:

Eunia napisał(a): A to przekazałam dla naszych bolesławieckich "kociaków tymczasiaków" którymi opiekują się kochane dziewczyny o WIELKIM SERCU, poświęcają swój czas, aby ratować te biedne istoty.

[img=1454588072_76f4mmk.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.