Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Szukam dziewczyny-Okolice kebaba

~ niezalogowany
21 stycznia 2016r. o 23:17
I to się nadaje do prasy!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mózgPrzestrzelony niezalogowany
21 stycznia 2016r. o 23:25
Musztardowy to masz umysł. Widzisz fajną dupę, to zagadaj leszczu od razu, a nie wylewasz te przepocone anonse na bolcu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 stycznia 2016r. o 7:16
Kolor musztardowy - ok, ale musztarda stołowa czy taka bardziej sarepska ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 stycznia 2016r. o 8:23
~ napisał(a): Smiala ci sie poprostu w pysk ze w rurkach chodzisz musztardowych hahahah buahahaha


Haaaaahahahaa. I grzywa zawinięta jak tortilla z Lidla. Ehhh.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ppp niezalogowany
22 stycznia 2016r. o 8:35
Justin Bimber
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 stycznia 2016r. o 8:45
Mokro mi się zrobiło jak pomyślałam o kupczyczkowatych spodniach.
Oh eh

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
22 stycznia 2016r. o 8:50
a ten doner to z jakim sosem?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 stycznia 2016r. o 8:58
m20b25 napisał(a): Witam,jezeli to czytasz to wiesz o kogo chodzi.Mijalismy sie dzis kolo kebaba Allya czy cos takiego.Ja bylem w plaszczyku ciemnym i spodnie-koloru musztardowym.Mialas dlugie ciemne wlosy i w miare wysoka mojego wzrostu usmiechnelsimy sie do.siebie.Wiec jezeli to czytam to odpisz



przypomina mi się tekst z filmu bodajże chłopaki nie płaczą.......pamietasz tego kolesia......to ja siedziałem 3 stoliki dalej :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza