Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kolejny filmik bolesławian z SBL
~SebeQ niezalogowany
27 stycznia 2016r. o 16:25
Nie urzekła mnie ta historia.
momentami szczyt głupoty ktory może skończyć się na wózku inwalidzkim,.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 stycznia 2016r. o 16:29
nie pamietamy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~MaLKMalkon niezalogowany
27 stycznia 2016r. o 16:45
Zeby zaistnieć wszystkie chwyty dozwolone.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 stycznia 2016r. o 18:44
Z całym szacunkiem dla redakcji i autorów filmu, co tam jest takiego wyjątkowego żeby dawać to na głównej stronie jako news? Obejrzałem dwa razy i powiem tak, za ewolucje w markecie ochrona powinna panów wyprosić nawet nie delikatnie, skoki do wody, jak napisał już jeden z moich przedmowców, głupota, zero klasy, ewolucje w powietrzu poza wszelkimi kryteriami sportowymi - szczęście że nie skończyły się na wózku inwalidzkim... Absolutnie nie chcę nikomu dokopać ale prosiłbym Redakcję o rozwazniejsze dobieranie tematów na główną bo jedyna główną na jaką to powinno trafić to ta na wiocha.pl a panowie aktorzy... Lepiej niech zajmą się nauką bo ta z pewnością przyniesie Wam w przyszłości więcej pożytku niż takie wygłupy. Nie gniewajcie się proszę za ten post. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~sad niezalogowany
27 stycznia 2016r. o 19:55
Moim zdaniem chłopaki się starają. OBY TAK DALEJ!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
41
#jegomosc nieaktywny
27 stycznia 2016r. o 20:07
:) Każdy news publikowany przez nas trafia "na główną":) A YouTube ma to do siebie, że przeróżne nieznane w normalnych mediach formaty się tam rodzą, a my wspieramy tych, którzy próbują w tym swoich sił.

www.djdowynajecia.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~EAMM niezalogowany
27 stycznia 2016r. o 20:13
Jak dla mnie, to super, że robią, coś co nie dość, że wiąże się z dobrą zabawą, brakiem nudy, ale ponadto wiąże się z ruchem, sportem. Jest mnóstwo młodzieży, która siedzi w domu przed komputerem i nie robi nic. Cieszy mnie widok młodzieży z pasją.
Oby tak dalej chłopaki! :)
A co do "mniej aktywnej" reszty- cieszcie się życiem i bierzcie przykład z chłopaków, łapcie chwile :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~sad niezalogowany
27 stycznia 2016r. o 20:48
Moim zdaniem chłopaki się starają. OBY TAK DALEJ!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.