Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Antoni Macierewicz do kryminału lub na leczenie

~Lucjan Złotkowski niezalogowany
6 marca 2016r. o 18:27
PanM napisał(a):
~Lucjan Złotkowski do falko napisał(a): nie odpowiedział mi Pan na pytanie co z forma upublicznienia światu (innim wywiadom)listy agentów...
za " trudne" pytanie czy trudna - dla Pana - odpowiedź

potrafię to zrozumieć ...
dlatego o Smoleńsk już nie będę pytał bo mam wrażenie...nie!
jestem pewien że znam Pańską opinię. Panie falko na temat wywiadu - kontrwywiadu mam zbyt małą wiedzę aby się wypowiadać potwierdzam - za trudne . Co do Smoleńska jest Pan pewien że zna moją opinię ,nie wiem czy rozczaruję czy nie , - nie wierzę w raport Anodiny , Milera wygląda jak ściąga z jej raportu . Rząd PO spaprał sprawę , informacja Kopacz o świetnej pracy Rosjan i przekopaniu całego terenu na gł. 1 m. to bzdura , Putin przez tyle lat nie oddał wraku pozwalają na snucie wielu hipotez .Przyłączam się do tych co twierdzą że całej prawdy nie znamy i już nie poznamy , zostanie tak jak jest zwolennicy PO poprą swoich PiS swoich . Pan wie jakie ja mam preferencje polityczne Macierewicz że był zamach , wiem - nie ta skala ale podobieństwo jest.


Panie Lucjanie ,gdyby Pan był na miejscu Rosjan to nigdy za żadne skarby nie oddał by Pan tego wraku w ręce Kaczyńskiego.
Wcale się im nie dziwię.
Smoleńsk ,żołnierze wyklęci , teraz wypadek Dudy to tematy mające przykryć niemoc zrealizowania obietnic wyborczych.
Niestety PiS SAM SOBIE TĄ DROGĘ ZAMKNĄŁ .Ustawa 500+ to samobój dla PiS , Polaków , Polski.
To ustawa która pogrzebała wszystkie pozostałe obietnice.
Jak dyskutować z Panem Panie Przemysławie jak nie pamięta Pan że 2010 - 2015 to rządy PO - PSL .Ma Pan prawo dołączyć do chóru PO, Nowoczesna , KOD ja jeszcze poczekam , w pozostałych tematach powtarza się Pan ja nie zamierzam tego robić .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
6 marca 2016r. o 18:38
~Lucjan Złotkowski napisał(a):
PanM napisał(a):
~Lucjan Złotkowski do falko napisał(a): nie odpowiedział mi Pan na pytanie co z forma upublicznienia światu (innim wywiadom)listy agentów...
za " trudne" pytanie czy trudna - dla Pana - odpowiedź

potrafię to zrozumieć ...
dlatego o Smoleńsk już nie będę pytał bo mam wrażenie...nie!
jestem pewien że znam Pańską opinię. Panie falko na temat wywiadu - kontrwywiadu mam zbyt małą wiedzę aby się wypowiadać potwierdzam - za trudne . Co do Smoleńska jest Pan pewien że zna moją opinię ,nie wiem czy rozczaruję czy nie , - nie wierzę w raport Anodiny , Milera wygląda jak ściąga z jej raportu . Rząd PO spaprał sprawę , informacja Kopacz o świetnej pracy Rosjan i przekopaniu całego terenu na gł. 1 m. to bzdura , Putin przez tyle lat nie oddał wraku pozwalają na snucie wielu hipotez .Przyłączam się do tych co twierdzą że całej prawdy nie znamy i już nie poznamy , zostanie tak jak jest zwolennicy PO poprą swoich PiS swoich . Pan wie jakie ja mam preferencje polityczne Macierewicz że był zamach , wiem - nie ta skala ale podobieństwo jest.


Panie Lucjanie ,gdyby Pan był na miejscu Rosjan to nigdy za żadne skarby nie oddał by Pan tego wraku w ręce Kaczyńskiego.
Wcale się im nie dziwię.
Smoleńsk ,żołnierze wyklęci , teraz wypadek Dudy to tematy mające przykryć niemoc zrealizowania obietnic wyborczych.
Niestety PiS SAM SOBIE TĄ DROGĘ ZAMKNĄŁ .Ustawa 500+ to samobój dla PiS , Polaków , Polski.
To ustawa która pogrzebała wszystkie pozostałe obietnice.
Jak dyskutować z Panem Panie Przemysławie jak nie pamięta Pan że 2010 - 2015 to rządy PO - PSL .Ma Pan prawo dołączyć do chóru PO, Nowoczesna , KOD ja jeszcze poczekam , w pozostałych tematach powtarza się Pan ja nie zamierzam tego robić .


Panie Lucjanie -- widzę że Pan mocno niezorientowany.
Od 02 stycznia 2008 zdecydowanie przeciwstawiam się ich złodziejskiej polityce.
Ale , czy to usprawiedliwia następców ?

Dlaczego PiS aspiruje do prawicy a postępuje lewicując w kierunku PRL ?

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Do ramaj niezalogowany
6 marca 2016r. o 18:40
Daj spokój. Nie kompromituj się. Samolot z niewielkiej wysokości spada i nie zostawia leja?, szczątki rozrzucone na dużym obszarze, drobne kawałki w ilości ponad 60.000, ofiary obnazone, niesamowicie rozczlonkowane. W ciałach metalowe nity. Brzoza pancerna? Porównaj skutki z innymi wypadkami po tej tragedii. I tak można w nieskończoność. Myśl. Chciej być logiczny. Wejdź na portal: pomniksmolensk. Odzyskasz zdrowy rozsądek. Nie daj się manipulować. Jeszcze jedno: - wpisz w wyszukiwarkę: telewizjarepublika. Potem szukaj - Programy. Pojawia się ikonki. A na nich zdjęcia redaktorów. Kliknij w napis: Zadanie Specjalne. Jest to program autorski Anity Gargas, która z narażeniem życia w Smoleńsku sfilmowala niszczenie przez Sowietów dowodów rzeczowych. Tych audycji jest ponad 100. Proszę prześledzić i wybrać te, które zainteresują. Nie chce do niczego przekonywać ale proszę się samemu z ta tematyka zmierzyć. . Nie brałeś tego pod uwagę, że możesz się mylić? Tym bardziej, że nie byłeś na miejscu, nie rozmawiałes z rodzinami, nie jesteś i nie rozmawiałes z biegłymi, nie przeczytałeś żadnej z ksiazki w tym temacie itd. A więc, powodzenia
Życzę odwagi i mądrości.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Do Pana Lucjana Zlotkowskiego niezalogowany
6 marca 2016r. o 18:51
Pozdrawiam. Jeszcze raz dziękuję za wpis o p.Kisiliczyku i p.Maslickiej. Bardzo się wzruszyłem. Wielka szkoda, że te osoby były rozczarowaniem. Czy w związku z tym IPN posiada jakieś materiały? Należy to z pewnością sprawdzić. Właściwy IPN we Wrocławiu ulica Soltysowicka 21 A telefon 71 326 76 19.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Do Pana Lucjana Zlotkowskiego niezalogowany
6 marca 2016r. o 18:51
Pozdrawiam. Jeszcze raz dziękuję za wpis o p.Kisiliczyku i p.Maslickiej. Bardzo się wzruszyłem. Wielka szkoda, że te osoby były rozczarowaniem. Czy w związku z tym IPN posiada jakieś materiały? Należy to z pewnością sprawdzić. Właściwy IPN we Wrocławiu ulica Soltysowicka 21 A telefon 71 326 76 19.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 marca 2016r. o 23:22
"Wojsko będzie pomagać przy Światowych Dniach Młodzieży, bo to wydarzenie ważne dla katolików i doskonała okazja, by jak najlepiej przedstawić Polskę – uważa wiceszef MON Bartosz Kownacki. W zabezpieczenie tej imprezy będzie zaangażowanych ok. 3 tys. żołnierzy."

Niedawno było tak:

Poseł PiS-u, Stanisław Pięta napisał na Twitterze – „Jeżeli funkcjonariusz publiczny zaangażuje się w hecę WOŚP, niech nazajutrz składa raport o zwolnienie ze służby”.

"Policja w wielu miastach planuje ograniczyć się do zabezpieczania imprezy. Organizatorzy mówią wprost: służby boją się MON i Antoniego Macierewicza."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
7 marca 2016r. o 8:21
Witam!

Wyglada na to, ze temat zostal wyczerpany.

Zapraszam zatem w inne miejsca BolecForum i dyskusje na inne, rownie ciekawe, tematy.

Pozdr,
emem

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 marca 2016r. o 9:13
emem napisał(a): Witam!

Wyglada na to, ze temat zostal wyczerpany.

Zapraszam zatem w inne miejsca BolecForum i dyskusje na inne, rownie ciekawe, tematy.

Pozdr,
emem


Nareszcie spełniły się nasze oczekiwania.Koniec z obrażanie legalnej władzy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza