Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Tropical island

~Mala niezalogowany
17 lutego 2016r. o 9:37
Witam czy był ktoś z was w Tropical Island kołóżku Berlina ? Mam pytanie co mogę wziąść tam ze sobą chodzi mi o to czy np. Jedzenie picie . Jadę tam w ten weekend i będzie tam pobyt z spaniem . Proszę o pomoc . Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 lutego 2016r. o 14:53
mozesz ze soba wziac wszystko, tylko nie afiszuj sie z piciem alkoholu....palic mozna w strefie saun, ale w okolicach srodkowego oczka na plazy tez ludzie pala - szczegolnie poznym wieczorem.....duza zjezdzalnia jest dodatkowo platna, ale po 18 juz jej nikt nie pilnowal, a bramka byla otwarta - jak ja bylem :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~blisko Berlina niezalogowany
17 lutego 2016r. o 15:32
Jest tam kilka knajpek,ceny przyzwoite,ale żarcie nie zwala raczej z nóg.
Nie wiem gdzie masz spanie w namiotach,czy w domach,ale przy namiotach obsługuje Polka (spoko babka).
Jest tam duża wilgotność powietrza i z dachu często leci woda.
Temperatura...no raczej chłodno w okresie zimowym - ja zmarzłam i dlatego polecam duzy ręcznik do okrycia po wyjściu z wody.
Obiekt robi wrażenie,na folderach i filmikach wygląda super,ale w realu pozostawia wiele do życzenia.
Polecam zapoznać się z planem bo łatwo mozna się zgubić.
W weekendy dużo emerytów i rodzin z dziećmi.
Byłam 2 razy,trzeci raz nikt mnie już tam nie namówi,ale to tylko moje zdanie ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mala niezalogowany
17 lutego 2016r. o 17:05
Alkoholu nie będę brac . Chodziło mi o picie typu jakieś soki czy wodę . Dziękuję państwu za pomoc :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ja niezalogowany
17 lutego 2016r. o 17:22
Byliśmy ze znajomymi kilka razy ,Dla dzieci frajda ,plac zabaw za darmo ,jedzenie zależy gdzie co rusz zmieniają ajentów.Mamy jedzenie ze sobą(przy dzieciach to nieuniknione) trzymamy w szatni i zawsze można podejść coś wyciągnąć.Jest jadłodajnia szybkiej obsługi raczej dzieci nie narzekają na jakość.Warto posiadać wodę ,Raz przy kasie zwrócono nam uwagę aby nie wnosić jedzenia więc warto je owinąć w ręcznik.Zdarzało nam się nocować ale w okresie kiedy nocleg był gratisowy ,teraz się płaci za nockę.(nawet na leżaku) .jedziemy zazwyczaj około 6 rano z bolesławca i tam jesteśmy do 23-24 i wracamy.Od 9-10 tam na miejscu robi się przy kasach tłok.A my spokojnie koło 8 na luziku wchodzimy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mala niezalogowany
17 lutego 2016r. o 18:15
Alkoholu nie będę brac . Chodziło mi o picie typu jakieś soki czy wodę . Dziękuję państwu za pomoc :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mala niezalogowany
17 lutego 2016r. o 18:23
~Ja napisał(a): Byliśmy ze znajomymi kilka razy ,Dla dzieci frajda ,plac zabaw za darmo ,jedzenie zależy gdzie co rusz zmieniają ajentów.Mamy jedzenie ze sobą(przy dzieciach to nieuniknione) trzymamy w szatni i zawsze można podejść coś wyciągnąć.Jest jadłodajnia szybkiej obsługi raczej dzieci nie narzekają na jakość.Warto posiadać wodę ,Raz przy kasie zwrócono nam uwagę aby nie wnosić jedzenia więc warto je owinąć w ręcznik.Zdarzało nam się nocować ale w okresie kiedy nocleg był gratisowy ,teraz się płaci za nockę.(nawet na leżaku) .jedziemy zazwyczaj około 6 rano z bolesławca i tam jesteśmy do 23-24 i wracamy.Od 9-10 tam na miejscu robi się przy kasach tłok.A my spokojnie koło 8 na luziku wchodzimy.
A ile państwo jechaliście tam mniej więcej ? Bo my właśnie też chcemy by wcześniej aby leżaki Sb zająć :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mały niezalogowany
17 lutego 2016r. o 18:55
Z Bolesławca masz jakieś 190 km więc w zależności od pogody i kierowcy bo droga w tamtą stronę dobra. Ja dolatuję tam w jakieś półtora godziny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza