Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Starosta do wymiany ?

~widz niezalogowany
25 lutego 2016r. o 20:34
Sądząc po wpisach Kwasniewskiego na FB to on jest bardzo chory. Publicznie na oczach wszystkich przezywa swą chorobę. Jakiż on musi być samotny skoro takimi intymnymi sprawami dzieli sie ze wszystkimi... Żal mi go i widze, że faktycznie do pelnienia urzędu już stracił predyspozycje.Niestety karawana musi jechac dalej. Tez uwazam, że PO powinna wystawić nowego staroste.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 lutego 2016r. o 21:04
~pawel napisał(a): Stawiam na Rudyka na nowego staroste.

Czy mogę wiedzieć ile stawiasz bo chętnie przyjmę zakład ,ja stawiam na Gawrona .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~z PO niezalogowany
25 lutego 2016r. o 21:33
~ napisał(a):
~pawel napisał(a): Stawiam na Rudyka na nowego staroste.

Czy mogę wiedzieć ile stawiasz bo chętnie przyjmę zakład ,ja stawiam na Gawrona .


Przecież Gawron nie jest w PO. Doczepił się po wyborach. Nikt w PO na niego nie pójdzie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 lutego 2016r. o 22:01
~z PO napisał(a):
~ napisał(a):
~pawel napisał(a): Stawiam na Rudyka na nowego staroste.

Czy mogę wiedzieć ile stawiasz bo chętnie przyjmę zakład ,ja stawiam na Gawrona .


Przecież Gawron nie jest w PO. Doczepił się po wyborach. Nikt w PO na niego nie pójdzie.

A kto powiedział że Starosta ma być z PO. ?? ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~z PO niezalogowany
25 lutego 2016r. o 22:08
~ napisał(a):
~z PO napisał(a):
~ napisał(a):
~pawel napisał(a): Stawiam na Rudyka na nowego staroste.

Czy mogę wiedzieć ile stawiasz bo chętnie przyjmę zakład ,ja stawiam na Gawrona .


Przecież Gawron nie jest w PO. Doczepił się po wyborach. Nikt w PO na niego nie pójdzie.

A kto powiedział że Starosta ma być z PO. ?? ??


Żartujesz? :) Przecież PO nie odda komuś spoza PO
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 lutego 2016r. o 22:18
~z PO napisał(a):
~ napisał(a):
~z PO napisał(a):
~ napisał(a):
~pawel napisał(a): Stawiam na Rudyka na nowego staroste.

Czy mogę wiedzieć ile stawiasz bo chętnie przyjmę zakład ,ja stawiam na Gawrona .


Przecież Gawron nie jest w PO. Doczepił się po wyborach. Nikt w PO na niego nie pójdzie.

A kto powiedział że Starosta ma być z PO. ?? ??


Żartujesz? :) Przecież PO nie odda komuś spoza PO

Platforma obecnie ma 4 radnych tyle co Ziemia tylko że w tej Ziemi to nieudaczniki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~koalicjant niezalogowany
25 lutego 2016r. o 22:24
Darku wracaj do zdrowia i do pracy bo Hieny internetowe już spekulują .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~z PO niezalogowany
25 lutego 2016r. o 22:44
~koalicjant napisał(a): Darku wracaj do zdrowia i do pracy bo Hieny internetowe już spekulują .


Darek na FB napisał, że odpuszcza. Czas na młodych w PO
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza