Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Rekrutacja do miejskich przedszkoli publicznych
~k niezalogowany
14 marca 2016r. o 13:03
w brzeźniku przy szkole otwierają nowe przedszkole i jest jeszcze dużo miejsc. i nie róbcie problemu ze za daleko i takie tam bo jakoś ludzie z dobrej dają rade bo dobra należy pod szkołę i przedszkole w brzeźniku. a jak z dobrej radę dają to i z Bolesławca tym bardziej. dla chcącego nic trudnego
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 marca 2016r. o 13:13
z dobej opłaca ci się wozić dziecko do brzeźnika? bo autobusem żeby jechało to chyba za małe nie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 marca 2016r. o 13:17
ja mam 4 latka i już ze szkoły dostałam 2 powiadomienia o przedzkolu, i niby trzeba złożyć oświadczenie, ale jak jeszcze w tym roku nie chce wysyłać to nie muszę składać nie? bo obowiązek jest dla 5 latków rocznikowo tak? pytam bo mam dziecko z grudnia, i nie dawno skończył 3 latka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~k niezalogowany
14 marca 2016r. o 13:26
czy mi się opłaca czy nie to i tak nie za bardzo mam wyjście bo mam do wyboru państwowe przedszkole w brzeźniku albo prywatne w bolcu. na początku będę wozić samochodem a potem zobaczę, autobus z opiekunkami ma wozić dzieci i żadne nie jest na to za małe
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 marca 2016r. o 14:17
~k napisał(a): czy mi się opłaca czy nie to i tak nie za bardzo mam wyjście bo mam do wyboru państwowe przedszkole w brzeźniku albo prywatne w bolcu. na początku będę wozić samochodem a potem zobaczę, autobus z opiekunkami ma wozić dzieci i żadne nie jest na to za małe

a jak to jest z tym przedszkolem w Brzeźniku?
bedą osobne grupy 3 latków, 3 i 5 ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~k niezalogowany
15 marca 2016r. o 11:22
Tu masz wszystko no ten temat http://m.bolec.info/?boleslawiec=informacje&news=15265
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~?? niezalogowany
15 marca 2016r. o 16:04
A w której szkole ma być zerówka? To chyba nieprawda.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~A. niezalogowany
15 marca 2016r. o 22:52
raczej wybierają własne wygodnictwo nad usamodzielnianiem się dziecka. Bo mój biedny xxxx to jeszcze dziecko, nie chcę mu zabierać dzieciństwa itd.Po czym młody(a) xxxx spedza swoje dziecinstwo w domu ze smartfonem albo komputerem :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza