Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Ostre zapalenie dziąsła

14323
#sida nieaktywny
28 lutego 2016r. o 9:44
Stan zapalny utrzymuje się u mnie już 7 dni. Ból towarzyszy mi nieprzerwanie. Jest też miejscowy stan podgorączkowy. Momentami ból przypomina zapalenie całej szczęki i nerwów zębowych.Dziąsła nie są zaczerwienione - szyjki się odbudowały. Nie mam już siły czekać i nic nie robić, proszę o poradę. Wyrzuciło mi tzw. zimno. Cała szczęka jest bardzo wrażliwa podczas spożywania posiłków.Czy zakupienie Citroseptu i zastosowanie go w ilości 50 kropel będzie dobrym pomysłem? Proszę o szybką odpowiedź (bo nie chcę jeśli da radę iść do lekarza po antybiotyk) dziękuję.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kasia niezalogowany
28 lutego 2016r. o 9:50
W takim przypadku jak twój to tylko i wyłącznie lekarz i antybiotyk . Nie ma na co czekać . Umawiaj się na wizytę a nie szukasz porad na forum , nikt za Twoje zdrowie nie poniesie odpowiedzialności
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Anna niezalogowany
28 lutego 2016r. o 10:56
W celu przetrwania do wizyty u specjalisty, polecam okłady z aloesu. Jego miąższ łagodzi stany zapalne. Jednak nic nie zastąpi "oka" i działań fachowcy. Powodzenia!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~znachor z uprawnieniami niezalogowany
28 lutego 2016r. o 12:04
sida napisał(a): Stan zapalny utrzymuje się u mnie już 7 dni. Ból towarzyszy mi nieprzerwanie. Jest też miejscowy stan podgorączkowy. Momentami ból przypomina zapalenie całej szczęki i nerwów zębowych.Dziąsła nie są zaczerwienione - szyjki się odbudowały. Nie mam już siły czekać i nic nie robić, proszę o poradę. Wyrzuciło mi tzw. zimno. Cała szczęka jest bardzo wrażliwa podczas spożywania posiłków.Czy zakupienie Citroseptu i zastosowanie go w ilości 50 kropel będzie dobrym pomysłem? Proszę o szybką odpowiedź (bo nie chcę jeśli da radę iść do lekarza po antybiotyk) dziękuję.


szukasz lekarskiej porady na forum ??? Chetnie Ci jej bezpłatnie udzielę ! Przyłóż nawóz konski do bolacego miejsca , owiń szczeke i trzymaj tak 12 godzin . Nawóz powinien byc wilgotny , swieży . Nie idz do lekarza , bo to .................. :P :P :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 lutego 2016r. o 13:31
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 lutego 2016r. o 13:57
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 lutego 2016r. o 14:11
Polecam DENTOSEP do płukania a do smarowania miejscowo DENTOSEP A aby dotrwac i usmierzyc troche ból do wizyty u stomatologa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 lutego 2016r. o 14:16
~ napisał(a): Polecam DENTOSEP do płukania a do smarowania miejscowo DENTOSEP A aby dotrwac i usmierzyc troche ból do wizyty u stomatologa




https://www.doz.pl/leki/p1840-Dentosept
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.