Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Ostre zapalenie dziąsła

~ niezalogowany
28 lutego 2016r. o 18:48
Polecam paste Sensodyne z płynem też to miałam ulży ci po trzech myciach na prawdę pomoże.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 lutego 2016r. o 18:49
Polecam paste Sensodyne z płynem też to miałam ulży ci po trzech myciach na prawdę pomoże.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~?? niezalogowany
28 lutego 2016r. o 18:50
Jak najbardziej Dentosept :)
Albo żyworódkę działa znieczulająco i leczniczo :)
Płukanie Citroseptem też jest dobre , ale jeśli to jest poważny stan zapalny to może nie skutkować .
Ale to wszystko nie zastąpi wizyty u stomatologa .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 lutego 2016r. o 18:50
Polecam paste Sensodyne z płynem też to miałam ulży ci po trzech myciach na prawdę pomoże.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4743
#MANSON nieaktywny
28 lutego 2016r. o 20:30
Dentosept A bez gadania,najlepszy. Sam nie raz się ratowałem tym preparatem i mam go zawsze w apteczce domowej.Polecam z czystym sumieniem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14341
#zderko nieaktywny
29 lutego 2016r. o 6:49
Ewentualnie Sulphodent . Sam rownież mam skłonności do zapalenia dziąseł oraz stosowałem. Dobre działanie oraz sprawia,że napady są rzadsze. Zerknij sobie tutaj: http://sulphur.com.pl/problem/zapalenie-dziasel/ - na stronie jest opis dolegliwości. Pastę kupisz bez problemu w aptekach ( powinna być w większości).

Poza tym jeśli masz stan podgorączkowy to dziwię się,ze jeszcze nie zgłosiłaś się do lekarza tylko od 7 dni chodzisz i się z tym męczysz ;/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~megi niezalogowany
29 lutego 2016r. o 14:52
Polecony przez stomatologa emużel lub curasept. Bardzo duża skuteczność. Zadziałał nawet na poparzone dziąsła
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
5 lutego 2017r. o 18:09
Jak problem poważniejszy to może warto zobaczyć, co mają w ofercie w firmie która robi implanty w Krakowie? Znajdziesz informacji więcej tutaj http://www.indexmedica.com.pl/zakres-uslug/implanty-zebow-krakow/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.