Quantcast
Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Standup w Concordii!
BolecFORUM Nowy temat

BolecForum - Bolec.Info - sprawy techniczne, pytania, propozycje

~~falko 16 lutego 2022r. o 10:58
ja jestem sensem twojego ''życia''
zresztą nad wyraz ubogiego stąd te twoje powroty w uzewnętrznianiu swoich fobii ...;D

czy to nie ty straszyłaś mnie jakiś czas temu jakimiś ''konsekwencjami''?
nadal nie masz na to czasu? ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~meme 16 lutego 2022r. o 16:58
Ciągle piszesz o "ubogim" życiu innych sam przesiadując od rana do nocy na forum. Pokaż, że nie masz "ubogiego" życia i nie pisz na forum a jeśli chcesz dalej pisać pomimo tego, że od lat emem olewa twoje posty to nie dziw się, że tak jesteś tu postrzegany. Trzeba całkowicie nie mieć honoru, żeby po tym jak się jest tak ignorowanym dalej włazić na forum i skomleć.
211
skorn 16 lutego 2022r. o 17:17
~~Jasnopomarańczowy Kuklik napisał(a): myślisz że zależy mi na tym bym tu pisał jako zalogowany?

Pewnie, że tak. W końcu założyłeś nowy profil, gdy "falco" trafił do kosza. Skleroza? ; )

<i>
~~Jasnopomarańczowy Kuklik 16 lutego 2022r. o 17:42
bzdura ...
zwróciłem kiedyś ememowi uwagę po co tak zachęca innych do rejestracji kiedy prostego hasła nie potrafi mi wygenerować ...
a że ja prosić nie potrafię więc się zarejestrowałem ponownie jako Horus bo Falco nawet po dodaniu jakiegoś numeru okazywało się być już .... zajęte...;D
a zauważyłeś tu innego Falco?

czy już zaspokoiłem twoją ciekawość? ;D ciągle chłopie błąkasz się w tych swoich fantazjach...hahaha
211
skorn 16 lutego 2022r. o 17:52
O to mi chodzi. Założyłeś nowy profil, bo zależało ci, by pisać jako zalogowany. Inaczej byś odpuścił.

Nie potrafisz już funkcjonować bez forum, jesteś uzależniony od plucia jadem, jesteś uzależniony od "...owania" i "katolowania". Na dodatek jesteś tak głupi, że nie ogarniasz tego, co sam piszesz. ; )

Zastosowana autokorekta

<i>
~~Jasnopomarańczowy Kuklik 16 lutego 2022r. o 19:54
ach te twoje fantazje ...wyrośniesz z nich kiedyś? ;D
czy mi zależało?
nie ...tak jak teraz nie zależy mi na pisaniu jako Horus...
ja po prostu nie bałem się pisać pod sobie przypisanym nickiem ...lubię otwartość wypowiedzi ...
wiesz dlaczego ?...bo wiem co piszę i znam granice...
dlatego nawet trochę drażniła mnie w pewnym czasie mnogość czy to ''falco'' czy ''horusów'' :D chcących mi coś tu ''przykleić''
teraz mi to ''powiewa'' :D

korniszonie.. ''ogarniam '' to co piszę ...
kiedy uruchomisz sam u siebie proces zwany myśleniem może i to do ciebie dotrze...
~~Modrawa Bakopa 18 lutego 2022r. o 20:11
Szkoda że nie można wysyłać rysunków, pseudoredakcja ujrzała by kim jest
18442
PIS-PO-PRL 14 marca 2022r. o 21:58
na jakiej zasadzie usuwane są tu posty?
rozumiem, że admin reaguje na zgłoszenie... to kurła proponuje, żeby przeczytał post przed jego usunięciem, bo w przeciwnym razie sami sobie burdel robicie... a to sztuka zrobić większy niż już jest

i połowa jakże emocjonującej dyskusji z Horusem poszła... w PISdu :D

PIS=PO=PRL
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.