Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Świetlica wiejska zamknięta dla strażaków
~ niezalogowany
12 kwietnia 2016r. o 22:01
~ccc napisał(a): Przepraszam a czy strażacyskontaktowali się z burmistrzem ze jest problem, niedomówienie czy szybciutko do mediów. A może strażacy coś niedogadali i teraz lament.

Na co czekacie? Pani Bochenek z kw PSL niech złoży stosowną uchwałę że OSP maja prawo w ilości takiej czy owakiej do sal. Czy to jest jakiś problem?
Bez zasad mamy anarchię czy to tak trudno zrozumieć

A od czego jest przewodnicząca rady z komitetu wyborczego Roberta Relicha, radna Szelechowicz która ma dwukrotnie wyższą dietę od pozostałych radnych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ccc niezalogowany
12 kwietnia 2016r. o 22:04
Ja dzisiaj byłem w urzędzie i byłem obsłużony szybko sprawie i życzliwie oby w innych urzędach tak było.
Dobranoc
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 kwietnia 2016r. o 22:19
~ccc napisał(a): Ja dzisiaj byłem w urzędzie i byłem obsłużony szybko sprawie i życzliwie oby w innych urzędach tak było.
Dobranoc

Natomiast ja od roku nie mogę załatwić bardzo prostej sprawy i chyba sprowadzę media .TV Łużyce opłacaną przez gminę z moich podatków.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ddd niezalogowany
12 kwietnia 2016r. o 22:29
~ccc napisał(a): Ja dzisiaj byłem w urzędzie i byłem obsłużony szybko sprawie i życzliwie oby w innych urzędach tak było.
Dobranoc

Musiałeś być u dygnitarza w pokoju po dalsze instrukcje jak drażnić się z mieszkańcami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 kwietnia 2016r. o 0:17
~ccc napisał(a): Podaj jeden przykład kiedy pracownicy GCKiS wykorzystali na własne potrzeby świetlicę?


ccc ćmok
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 kwietnia 2016r. o 0:22
~ napisał(a):
~ccc napisał(a): Podaj jeden przykład kiedy pracownicy GCKiS wykorzystali na własne potrzeby świetlicę?


ccc ćmok


cccciul
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 kwietnia 2016r. o 13:39
~ napisał(a):
~ napisał(a):
~ccc napisał(a): Podaj jeden przykład kiedy pracownicy GCKiS wykorzystali na własne potrzeby świetlicę?


ccc ćmok


cccciul


Trochę to pytanie niejasne ,chodzi ci zły człowieku o prywatę czy o służbowe wykorzystywanie przez pracowników.Znam kilka przykładów gdzie pracownica GCK urządzała rodzinne imprezy ,ale czy płaciła za wynajem to tego nie wiem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 kwietnia 2016r. o 23:01
Gdzie się podział TROL ccc.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.