Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Straż miejska do likwidacji?
~Obywatel niezalogowany
3 marca 2016r. o 12:12
To nie chodzi czy potrzebna czy nie , ale jak widze tych strażników to woła o pomste do nieba. Jakie sa kryteria przyjec ? Co z ich sprawnoscia? Z kad pani komendant nagle ma taki stopien w policji czy w wojsku trzeba suzyc wiele lat by taki osiagnac a tu bach i mamy a za stopien podatnik placi . Pozdrawiam .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xxx niezalogowany
3 marca 2016r. o 12:26
Kto się boi strazy miejskiej? Komu ona wadzi?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~On niezalogowany
4 marca 2016r. o 15:22
Najwyższa pora wykopać te hołote
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 marca 2016r. o 15:43
emem napisał(a):
~Yyy napisał(a): To jest bolec.info czy lubin? Bo juz sie zgubilem


Wystarczy przeczytac tekst ze zrozumieniem. To nic trudnego :-)


Myślę że prościej by było napisac tekst ze zrozumieniem.
Ale chyba zbyt wiele wymagam :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 marca 2016r. o 15:46
Kazimierz Marczewski napisał(a):
~Malkon napisał(a): Obserwuję od pewnego czasu, że Bolec Info zmienia się na niekorzyść. Schodzi na psy. Powyższy tytuł jest tego wyrazem.



Witam!

Proszę wyjaśnić dlaczego tytuł tego artykułu Panu nie odpowiada, nie podoba się. Jestem bardzo ciekawy Pana opinii. Pozdrawiam

Proszę sie nie ośmieszać panie redaktorze. Wszyscy wiemy że wprowadza pan celowo ludzi w błąd , zarówno tematami jak i reportażami.Oczernia pan w artykułach np.osiedla bez żadnych dowodów. Widocznie nic lepszego nie jestescie w stanie wymyslic. Pozdrawiam.Dla kasy wszystko:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~nadi niezalogowany
4 marca 2016r. o 15:51
jestem ZA
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 marca 2016r. o 18:46
~nadi napisał(a): jestem ZA


A kto bedzie "ratował" łabędzie żeby się za bardzo nie zmęczyły sfruwając z garażu na ziemię? :D :D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xyz niezalogowany
4 marca 2016r. o 22:13
~ napisał(a):
Kazimierz Marczewski napisał(a):
~Malkon napisał(a): Obserwuję od pewnego czasu, że Bolec Info zmienia się na niekorzyść. Schodzi na psy. Powyższy tytuł jest tego wyrazem.



Witam!

Proszę wyjaśnić dlaczego tytuł tego artykułu Panu nie odpowiada, nie podoba się. Jestem bardzo ciekawy Pana opinii. Pozdrawiam

Proszę sie nie ośmieszać panie redaktorze. Wszyscy wiemy że wprowadza pan celowo ludzi w błąd , zarówno tematami jak i reportażami.Oczernia pan w artykułach np.osiedla bez żadnych dowodów. Widocznie nic lepszego nie jestescie w stanie wymyslic. Pozdrawiam.Dla kasy wszystko:)

Myślę że to prawda , ci ludzie z tej redakcji , czepiają sie wszystkiego , by by cos napisac , kogoś oczernić albo cokolwiek bo muszą z czegos życ. Trzeba pisac pierdoły i wprowadzac ludzi w błąd celowo poto tylko żeby zobaczyć. Ale dziadostwo. Jeszcze prubują robic idiotów z ludzi swoimi komentarzami. jak nie potraficie napisac niczego ZETELNIE to do roboty.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.