Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Biznesplan i dobry księgowy

9450
#VikingMK nieaktywny
14 marca 2016r. o 11:19
Hej,

gdzie w Bolesławcu można znaleźć dobrego księgowego i czy jest ktoś piszący dobre biznesplany. Chodzi mi o profesjonalistów, a nie domorosłych znawców.

Z góry dzięki za odpowiedź.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~roksi niezalogowany
14 marca 2016r. o 16:26
chodzi Ci o biznes plan na dotacje do urzędu pracy?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9450
#VikingMK nieaktywny
14 marca 2016r. o 16:29
~roksi napisał(a): chodzi Ci o biznes plan na dotacje do urzędu pracy?


Tak. Dobrze by było gdyby ten ktoś potrafił napisać wniosek o dotację.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~roksi niezalogowany
14 marca 2016r. o 16:33
miałam nr do takieo chłopaka który pracuje w pzu i zajmuje sie pisaniem wniosków bierze 300 zł . kolo 20 napisze w tym temacie jego nr jak znajdę . Ja osobiście sama napisałam wniosek o dotacje z UP. nabór był od 1 marca do 11 marca 2016 roku. następny nie wiadomo kiedy bedzie (to tak na marginesie) :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9450
#VikingMK nieaktywny
14 marca 2016r. o 17:08
~roksi napisał(a): miałam nr do takieo chłopaka który pracuje w pzu i zajmuje sie pisaniem wniosków bierze 300 zł . kolo 20 napisze w tym temacie jego nr jak znajdę . Ja osobiście sama napisałam wniosek o dotacje z UP. nabór był od 1 marca do 11 marca 2016 roku. następny nie wiadomo kiedy bedzie (to tak na marginesie) :)


A biznes plan jest w stanie napisać? Byłbym bardzo wdzięczny za numer. A co do składanie wniosków, to jak złożę np.: w przyszłym tygodniu to nie wezmą?
Dopiero zaczynam moją przygodę w biznesie, stąd to pytanie :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~roksi niezalogowany
14 marca 2016r. o 19:12
Przykro mi jednak musiałam wyrzucić nr do tego Pana. może ktoś inny na forum pomoże? ogólnie to oni zbierają ok 3-4 razy w roku wnioski na dotacje na otwarcie działalności. W grudniu zbierali wnioski tylko 5 dni (koleżanka mi mówiła) kwota była coś koło 23tys. teraz zbierali od 1 marca do 11 marca i kwota była do 20 tysięcy. (wiem bo sama oddawałam) Spóźnił sie troche Pan ;( nie może Pan teraz oddać bo oni nie przyjmą tego wniosku. Musi sie Pan dopytywać w UP kiedy bedzie następny termin bo oni to robia tak ze ogłaszają ok 5 dni wcześniej na stronie internetowej pozniej zbierają wnioski przez pare dni i koniec. Najlepiej dowiadywać sie w UP na pierwszym piętrze na przeciwko schodów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10326
#biuro.rachunk nieaktywny
14 marca 2016r. o 21:54
wysłałam Panu wiadomość na priv
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Tosia93 niezalogowany
10 maja 2016r. o 9:50
Nie da się ukryć, że te dwie rzeczy to podstawa każdego przedsięwzięcia. Ja nie jestem zwolenniczką zajmowania się księgowością osobiście i jeśli można to zlecić w takie miejsca jak (...) to jestem za. Po co zostawiać sobie na głowie dodatkowe rzeczy, które może zrobić za nas ktoś inny?

Zmoderowano 10.05.2016 godz.9:55 - powód: link (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.