Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Kredyt Hipoteczny- Pułapka XXI Wieku?

10630
#CNC nieaktywny
19 marca 2016r. o 18:48
koleś finansista / ekonomista świetnie opisuje jak to działa :D pułapka a raczej bagno :D warto sobie posłuchać...
[img=1458409694_nswidn2.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 marca 2016r. o 19:12
Oczywista oczywistość. Jakiś inny sposób żeby mieć swoje? Za wynajem też trzeba płacić.... No chyba że rodzice, dziadkowie lub wygrana w Lotto ;-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10630
#CNC nieaktywny
19 marca 2016r. o 19:18
jest inne wyjście, wyjazd za granicę , tam ciężka praca 5 lat i kupujesz za swoje :) wielu tak zrobiło i chwała im za to :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8687
#jr nieaktywny
19 marca 2016r. o 19:34
niewolnicza praca, tylko stawki różne
urodziłem się w kraju, którzy zbudowali moi przodkowie, dając mi życie chcieli, żebym był dziedzicem ich spuścizny, dziedzicem części tego kraju, w którym żyli od tysiącleci - jakim prawem ktoś (rząd) sprzedaje mi moją spuściznę, moje dziedzictwo, kto mu je przekazał z pominięciem prawowitego dziedzica?
Nikt - to mafijne układy korporacyjnego świata zniewoliły ludzi i teraz chcą haraczu nawet za deszcz, trują nas na wszelkie możliwe sposoby i jeszcze chcą , żeby im za to płacić.
A takiego ...
dziękuję wychodzę z tego systemu
wypowiadam posłuszeństwo wszelkim hierarchiom i wydumanym prawom
nie zgadzam się, żeby ktokolwiek był moim panem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
19 marca 2016r. o 19:37
hhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
nawiedzony ?? :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8687
#jr nieaktywny
19 marca 2016r. o 20:04
nawiedzony?
nie
przed chwilą narzekałaś na wklejane linki i brak autorskich tekstów, a zatem proszę

nie bawi mnie udział w dyskusji, czy bardziej uwiera duży kamień, czy kilka mniejszych - ja je wyrzucam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
19 marca 2016r. o 20:42
ale po co ta irytacja?
wybacz jeśli Cię uraziłam, a swoją drogą nie Ty pierwszy i nie ostatni....
możesz krzyczeć
ja też krzyczałam ale gardło mi siadło ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~racja niezalogowany
19 marca 2016r. o 21:49
jr nie krzyczał, przecież nie pisał drukowanymi literami i bardzo dobrze napisał samą prawdę, też tak uważam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza