Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Gdzie można się wyspowiadać?
~~ladaco niezalogowany
4 kwietnia 2023r. o 20:53
Ateiści i wierzący różnią się bardzo niewiele od siebie ...
- na świecie jest ok. 4000 religii ...
- przedstawiciele każdej z nich uważają, że pozostałych 3999 nie ma racji ...
- a tylko ateiści uważają, że 4000 religii nie ma racji ...
- różnica wynosi 1 ... co to za różnica ???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szaroczarna Sałata niezalogowany
5 kwietnia 2023r. o 12:35
To zależy komu chcesz złożyć wyjaśnienia:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~PAP niezalogowany
5 kwietnia 2023r. o 21:39
~~Ja napisał(a): Tylko grzesznicy się spowiadają,inni nie. Wprowadzono ją oficjalnie w 1215r. i wiadomo dlaczego. Ja się spowiadam przed żoną.

Ty się spowiadasz przed żoną, a żona przed kim ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja niezalogowany
6 kwietnia 2023r. o 15:18
~~PAP napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ja napisał(a): Tylko grzesznicy się spowiadają,inni nie. Wprowadzono ją oficjalnie w 1215r. i wiadomo dlaczego. Ja się spowiadam przed żoną.

Ty się spowiadasz przed żoną, a żona przed kim ?


Jak to przed kim. Przede mną.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ZABLOKOWANY niezalogowany
6 kwietnia 2023r. o 16:35
Ułaskawiać to chyba może tylko Pan Putin, ale żeby u niego się wyspowiadać, to trzeba pojechać do Moskwy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~faclo222 niezalogowany
6 kwietnia 2023r. o 17:36
~~ZABLOKOWANY napisał(a): Ułaskawiać to chyba może tylko Pan Putin, ale żeby u niego się wyspowiadać, to trzeba pojechać do Moskwy.

Każdy się spowiada u kapłanów swojej religii. ZABLOKOWANY musi do Putina jechać :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielony Suchodrzew niezalogowany
6 kwietnia 2023r. o 17:53
Nie xiem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płomiennorudy Zimowit niezalogowany
6 kwietnia 2023r. o 18:46
~~faclo222 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~ZABLOKOWANY napisał(a): Ułaskawiać to chyba może tylko Pan Putin, ale żeby u niego się wyspowiadać, to trzeba pojechać do Moskwy.

Każdy się spowiada u kapłanów swojej religii. ZABLOKOWANY musi do Putina jechać :)


:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.