Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Czy Bolesławiec jest "miastem emerytów"?

~ali niezalogowany
16 kwietnia 2016r. o 15:25
Pochodzę z Łodzi " miasta meneli" jak powiedział pewien aktor o inicjałach B.L.
W Bolesławcu mieszkam od czterech lat i tak samo mam w doopie to co powiedział Linda o Łodzi jaki i to co myślą i mówią niektórzy o Bolesławcu.
Oba miasta są piękne ale ja pokochałem to w którym teraz mieszkam, czemu? Bo to jest już moje miasto, mam tu znajomych, ludzie na ulicy kłaniają się a ja im.
Znam wielu starszych ludzi i podziwiam ich za werwę której często brakuje młodym marudzącym wiecznie mieszkańcom.
Jeśli komuś przeszkadzają starsi ludzie to przypominam że czas płynie i nim się obejrzymy a sami będziemy starzy, co wtedy?
Ci starsi ludzie przeżyli wojnę, głód, widzieli często rzeczy od których do dziś nie mogą spać, co my młodzi przeżyliśmy?
Trochę szacunku bo to starsze pokolenia zasługuje na to.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 kwietnia 2016r. o 18:09
~krecik napisał(a): Raczej moherowych beretòw! !!
O co ci chodzi?, bo nie rozumię CIĘ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~emeryt, niezalogowany
16 kwietnia 2016r. o 18:15
A,tu się zgadzam całkowicie z Tobą,i co wtedy?... 'po śmietnikach',puszki?.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 kwietnia 2016r. o 18:18
~emeryt, napisał(a): A,tu się zgadzam całkowicie z Tobą,i co wtedy?... 'po śmietnikach',puszki?.
Do ali',
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 września 2016r. o 14:32
~krecik napisał(a): Raczej moherowych beretòw! !!


Kto dzisiaj nosi moherowe berety? Dzisiejsi Seniorzy są," i do tańca, i do różańca" ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 września 2016r. o 14:55
Kolejne podchody by dowalić Nowakowi. Wstydu nie mają!!
Ale przyjdzie czas że ich ludzie rozliczą...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Rychu67 niezalogowany
16 września 2016r. o 20:17
Boleslawiec nie jest zadnym MIASTEM EMERYTOW,jak niektórzy starają się to udowodnić.Jest miastem MLODZIEZY PRZEDWOJENNEJ,ktora organizuje sobie DANCINGI i POTUPAJE,ktora się pięknie bawi i daje innym przykład jak należy z zycia korzystać i zaspakajać swoje potrzeby intelektualne.A Panowie redaktorzy z Bolca Info,obrazaja nas ,ze to miast STARYCH DZIADOW i na dodatek organizują jakies PLEBISCYTY.PROSIMY o WYCIAGNIECIE KONSEKWENCJI PERSONALNYCH.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 września 2016r. o 21:15
Rychu, 67 to rok urodzenia, czy twój wiek?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza