Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wypadek na drodze krajowej nr 94
~Jasiek niezalogowany
26 marca 2016r. o 14:29
Mam nadzieję, że kierujący opłaci koszta przyjazdu ekipy ratunkowej? To też moje pieniądze...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Wiktoria niezalogowany
26 marca 2016r. o 15:47
Zdrowie jest najważniejsze nawet gdyby zabrali wam jedną czwartą pęsi to i tak nic ten człowiek owszem mógł być pod wpływem alkoholu ale również mógł by żle się poczuć
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~lisu26 niezalogowany
26 marca 2016r. o 16:10
~Wiktoria napisał(a): Zdrowie jest najważniejsze nawet gdyby zabrali wam jedną czwartą pęsi to i tak nic ten człowiek owszem mógł być pod wpływem alkoholu ale również mógł by żle się poczuć


dokładnie wiele czynników mogło wystąpić ale ludzie wolą cwaniakować i hejtować bo im w życiu nic się takiego nie przydarzy i w ogóle są bez skazy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~on niezalogowany
26 marca 2016r. o 16:11
Ciekawe czy tak byś powiedział jak ty byś jechał tym autem?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~on niezalogowany
26 marca 2016r. o 16:11
Ciekawe czy tak byś powiedział jak ty byś jechał tym autem?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14593
#klucznick nieaktywny
26 marca 2016r. o 16:16
~Jasiek napisał(a): Mam nadzieję, że kierujący opłaci koszta przyjazdu ekipy ratunkowej? To też moje pieniądze...
bardzo inteligentny post ,który trzyma się tematu :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Sandra niezalogowany
26 marca 2016r. o 20:30
Ludzie,ile w was zawiści...Aż smutno się robi jak się czyta takie pier**lenie. Straciła panowanie nad kierownicą,było ślisko. Resztę można sobie dopowiedziec. Jasiek,nikomu nie życzę wypadku,ale zobaczymy jak będziesz szczekał kiedy Tobie (nie daj Boże) przytrafi się taka sytuacja. Nie pozdrawiam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Wojciech niezalogowany
27 marca 2016r. o 11:17
Do Jasiek - proponuję Ci kolego, dowiedz się jaki był koszt akcji ratunkowej, podziel przez liczbę Polaków, i idź do tej rodziny upomnieć się o swoje... nie zrobisz tego, Tobie nawet na Wielkanoc brakuje jaj
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.