Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Gdzie tatuaż w Bolesławcu ???

~Tatuaże są passe. niezalogowany
27 marca 2016r. o 19:20
Wątpliwa estetyka. Kiedyś to była wskazówka, że osobnik "garowal" i nie wszystko z nim jest ok. Teraz też tak się odbiera tych "pomyl....h - o, sorry "pomalowanych".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2820
#k1p nieaktywny
27 marca 2016r. o 21:23
Człowiek zakłada temat z konkretnym pytaniem. Zamiast udzielić konkretnej odpowiedzi, mnóstwo jest hejtów. Zadam jedno pytanie: po co?
Nie pomoże to osobie zakładającej temat, ludzi noszących się z zamiarem zrobienia tatuażu nie odwiedzie od decyzji, a innych może nieco urazić.
Krzyczą najgłośniej ci, którzy mają najmniej do powiedzenia. Jak zwykle...
Ludzie posiadający tatuaże jakoś nie hejtują tych "nie mających".
Tolerujmy się nawzajem, bo nigdy nie wiemy, kogo spotkamy na swojej życiowej drodze...

PS. Również polecam Roberta Deca.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ A a może b niezalogowany
27 marca 2016r. o 21:27
Tylko ludzie którzy są tepi i ogramiczeni nie pojmuje innych rzeczy niż te które im ksiądz z ambony do głowy nie wbije.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~sd niezalogowany
27 marca 2016r. o 22:40
Trzeba mieć nierówno pod sufitem aby sobie malować bohomazy na durnym łbie albo innej części
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 marca 2016r. o 12:21
oj tam każdy robi to co lubi, ale niestety...tatuaż pięknie wygląda na młodym ciele potem natomiast w miarę upływu lat tatuaż już nie wyglada, a z tego co słyszałam ciężko usunąć. No ale jak ktoś lubi to po co hejtować. podpowiedzcie gdzie zrobic i już
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 marca 2016r. o 13:28
nero napisał(a): Sprawa jest bardzo prosta..Studio Sixti One.
odradzam ten salon tatuaż mi s.p.i.e.p.s.z.y.ł prosty wzór a jednak przerósł
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 marca 2016r. o 15:45
~Tatuaże są passe. napisał(a): Wątpliwa estetyka. Kiedyś to była wskazówka, że osobnik "garowal" i nie wszystko z nim jest ok. Teraz też tak się odbiera tych "pomyl....h - o, sorry "pomalowanych".


zamknij kur***a ten ryj!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 marca 2016r. o 17:45
~ napisał(a):
nero napisał(a): Sprawa jest bardzo prosta..Studio Sixti One.
odradzam ten salon tatuaż mi s.p.i.e.p.s.z.y.ł prosty wzór a jednak przerósł

popieram....mi ten pseudo arrtista robi i nigdy nie chce zrobi tak jak widzi na kalce a zawsze musi zrobic po swojemu bo uwaza ze tak jest ladnie i lepiej.do tego zlazi mi barwnik i tatoo blaknie jak stara naklejka.....coz zmienilem tatuatora i problem zniknal.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza