Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zderzenie trzech samochodów, pięć osób w szpitalu
~haha niezalogowany
29 marca 2016r. o 18:26
5 osób pewnie próbowało wyłudzić kasę z odszkodowania. Przeciez przy takich uszkodzeniach nic się nie dzieje. We mnie wjechała kobieta tak, iż duże volvo poszło do kasacji a nawet po karetkę nie dzwoniłem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 marca 2016r. o 18:34
Fakt taka stłuczka a paniki narobili, straż mogła być gdzie indziej potrzebna i ulica zablokowana...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Paweł niezalogowany
29 marca 2016r. o 18:36
~haha napisał(a): 5 osób pewnie próbowało wyłudzić kasę z odszkodowania. Przeciez przy takich uszkodzeniach nic się nie dzieje. We mnie wjechała kobieta tak, iż duże volvo poszło do kasacji a nawet po karetkę nie dzwoniłem.

A kto ci bronił ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Gaweł niezalogowany
29 marca 2016r. o 19:04
Rozsądek.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 marca 2016r. o 19:23
"nic specjalnego się nie stało" - Wasza elokwencja jest porażająca, bez urazy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~X niezalogowany
29 marca 2016r. o 19:24
Nie wiesz to nie pisz.jedna dziewczyna bedzie transportowana do legnicy bo ma cos z kregoslupem szyjnym.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 marca 2016r. o 19:55
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~- niezalogowany
29 marca 2016r. o 20:01
Wszyscy mają coś z kręgosłupem szyjnym i noszą kołnierz żeby przynajmniej 3% uszczerbku na zdrowiu dostać przy nic nie znaczącym puknięciu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.