Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wniosek o 500 zł na dziecko - co? gdzie? kiedy?
~ja niezalogowany
1 kwietnia 2016r. o 6:40
Kto normalny zrobi sobie dziecko dla 500 zł....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~andy niezalogowany
1 kwietnia 2016r. o 7:31
Czy to znaczy, że patologia ma decydować o pomocy rodzinom z dziećmi. Z postów wynika patologia piszących je, przecież jest jej kilka procent, a pozostali to normalne rodziny- nie dostrzegacie tego ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
1 kwietnia 2016r. o 7:34
A porównanie rodzina na swoim do 500+...
Kredyt sam w sobie wymusza, motywuje do pracy. 500+ wręcz odwrotnie. I tak , ja i mój mąż pracujemy na utrzymanie osób, które do pracy nie pójdą nigdy. Wykształcimy syna, bez pomocy państwa, a on będzie utrzymywał kolejne pokolenie niepracujących. Bo po ci, rodzice dostali, oni też dostaną.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
1 kwietnia 2016r. o 8:04
Andy, tu chodzi o przepaść. Rodzina z jednym dzieckiem nie dostanie nic, rodz. z trójką dzieci 1500 zł.- 0, a 1500 to jest różnica. Jeśli to miało być wsparcie rodzin, to powinno być dla wszystkich dzieci. Wystarczyło zmniejszyć kwotę np. do 300 zł. Albo przeznaczyć te pieniądze na darmowe żłobki, przedszkola, wyprawki do szkoły, obiady dla WSZYSTKICH dzieci.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 kwietnia 2016r. o 8:15
Jezeli masz niskie dochody to na jedno dziecko rowniez przysluguje 500+
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ja niezalogowany
1 kwietnia 2016r. o 8:30
Czy do wniosku potrzebne jest zaświadczenie z urzędu skarbowego?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ja niezalogowany
1 kwietnia 2016r. o 8:31
Na pierwsze dziecko?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13054
#kajtek68 nieaktywny
1 kwietnia 2016r. o 9:48
~ja napisał(a): ... tu chodzi o przepaść. Rodzina z jednym dzieckiem nie dostanie nic, rodz. z trójką dzieci 1500 zł.- 0, a 1500 to jest różnica...


37.47.98.*** przeczytał/a chociaż info (Bolec.Info) ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.