Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
„Rodzina 500 +” - uwaga na oszustów
~qwerty niezalogowany
1 kwietnia 2016r. o 14:18
Szlag mnie trafia na tego typu ludzi. Metody na dziadka,wyłudzanie wszelkiej maści...squr...syny niech się wykażą taką inwencją w uczciwej formie i też zarobią.Słyszę teraz młodych ludzi żyjących na "kocią łapę" i mających jedno dziecko,jak tu wykręcić 500 zł,żeby urząd się dopatrzył,że dochód przekracza 800 zł. Osobiście każdego podpier...ę jak się dowiem,że wyciąga łapę po kasę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wiemy że jesteś kapuś qwerty niezalogowany
1 kwietnia 2016r. o 14:27
~qwerty napisał(a): Szlag mnie trafia na tego typu ludzi. Metody na dziadka,wyłudzanie wszelkiej maści...squr...syny niech się wykażą taką inwencją w uczciwej formie i też zarobią.Słyszę teraz młodych ludzi żyjących na "kocią łapę" i mających jedno dziecko,jak tu wykręcić 500 zł,żeby urząd się dopatrzył,że dochód przekracza 800 zł. Osobiście każdego podpier...ę jak się dowiem,że wyciąga łapę po kasę.


Na kocią łapę to inne dziecko jest ? Zapisz się do ORMO.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 kwietnia 2016r. o 14:34
lepiej powołać trójki blokowe. ;) ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 kwietnia 2016r. o 14:44
~qwerty napisał(a): Szlag mnie trafia na tego typu ludzi. Metody na dziadka,wyłudzanie wszelkiej maści...squr...syny niech się wykażą taką inwencją w uczciwej formie i też zarobią.Słyszę teraz młodych ludzi żyjących na "kocią łapę" i mających jedno dziecko,jak tu wykręcić 500 zł,żeby urząd się dopatrzył,że dochód przekracza 800 zł. Osobiście każdego podpier...ę jak się dowiem,że wyciąga łapę po kasę.






to samo zrobię
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~qwerty niezalogowany
1 kwietnia 2016r. o 14:50
~wiemy że jesteś kapuś qwerty napisał(a):
~qwerty napisał(a): Szlag mnie trafia na tego typu ludzi. Metody na dziadka,wyłudzanie wszelkiej maści...squr...syny niech się wykażą taką inwencją w uczciwej formie i też zarobią.Słyszę teraz młodych ludzi żyjących na "kocią łapę" i mających jedno dziecko,jak tu wykręcić 500 zł,żeby urząd się dopatrzył,że dochód przekracza 800 zł. Osobiście każdego podpier...ę jak się dowiem,że wyciąga łapę po kasę.


Na kocią łapę to inne dziecko jest ? Zapisz się do ORMO.

Następny wyłudzacz.Namierzymy cię gadzie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10578
#RTV nieaktywny
1 kwietnia 2016r. o 18:09
no i sie zaczeło polska mentalność :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~oszustom-NIE niezalogowany
2 kwietnia 2016r. o 8:23
No sorry ale taka jest prawda.Jak ma się lewe(często dobre) dochody to znaczy że kroisz każdego jednego uczciwego obywatela bo nie odprowadzasz podatku czyli nie składasz się na tą pulę więc jakim prawem śmiesz jeszcze wyciągać łapę po cudze?Idąc nawet na plac zabaw z dzieckiem a nie odprowadzasz podatku to już w tej chwili korzystasz z niego na krzywy ryj bo utrzymywany jest z pieniędzy podatników a Ty jeszcze pieniędzy chcesz?Sama będę podpierdzielać bo nie cierpię cwaniactwa i w tym kraju nigdy dobrze nie będzie jak w dalszym ciągu będzie publiczne przyzwolenie na takie zachowanie. Możecie mnie teraz postraszyć,szukajcie a znajdziecie-koło d.u.p.y.mi to lata
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Szpieg niezalogowany
2 kwietnia 2016r. o 8:35
~wiemy że jesteś kapuś qwerty napisał(a):

Na kocią łapę to inne dziecko jest ? Zapisz się do ORMO.

To ty zacznij uczciwie pracować :> Będę kolejną osobą, która się przyglądnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.