Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Studia

~polinka niezalogowany
1 kwietnia 2016r. o 15:49
Gdze najlepiej wybrac sie na studia. Największy wybór jest w dużych miastach jak Warszawa. Kierunki z przyszłościa i szansami na dalszy rozwój. Na jakie kierunki i uczelnie wy się wybieracie ?

Zmoderowano 10.08.2016 godz.16:21 - powód: link (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~max niezalogowany
22 lipca 2016r. o 18:48
Dobrym wyborem jest Wyższa Szkoła Bankowa w Chorzowie.
Ja skończyłem na WSB licencjata i jeśli masz porównanie z państwową uczelnią to ogromnie zaskoczysz się in plus. Na WSB widać ze ludzie tam pracujący ( głownie chodzi o wykładowców ) są dla studenta i się starają. Chcialbym to samo powiedzieć o państwowej uczelnie gdzie teraz studiuje ( AE Katowice ) ale wielce sie na tej akademii zawiodłem. Nikt mi już nie powie ze na płatnych jest
latwiej, jest poprostu lepsza organizacja i o niebo lepsze poszanowanie dla
studentow.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~FFF niezalogowany
1 sierpnia 2016r. o 18:46
UP
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
15125
#Rex nieaktywny
10 sierpnia 2016r. o 16:18
Blisko do Wrocławia i uczelnie tez trzymają poziom ;) Polibuda, uniwerek wrocławski albo WSB to dobrze szkoły, tylko trzeba wiedziec tez jak wykorzystac zdobyta tam wiedzę. Pozdrawiam :)

bezpiecznewakacje.info.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~trompka niezalogowany
19 września 2016r. o 12:15
Jeśli w tę stronę, to może WSZOP w Katowicach? Widziałem w http://www.wszop.edu.pl/oferta-edukacyjna/zarzadzanie-ii-stopnia/zarzadzanie-projektami,2,2,4279,54,4269 że mają kierunki, które faktycznie są dostosowane do aktualnych potrzeb rynku. Jeśli ktoś pójdzie tam z zamiarem zdobycia wiedzy i doświadczenia, to powinien skończyć tę szkołę usatysfakcjonowany.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Milek niezalogowany
5 października 2016r. o 21:24
Ja się nie wybieram na studia (NA RAZIE) Mam jednak już plany jeśli chodzi o studiowanie w niedalekiej przyszłości, nie chce jednak m ówić o kierunku bo jeszcze może sie to odmienić. Na razie planuję zainwestować w szkolenie z e-marketingu np. takiego typu jak sa na sdflodz.pl Interesuje mnie konkret. Mam plan by na razie przejść przez kilka szkoleń, zdobyć więcej doświadczeń, nabyć nowe umiejętności, a dopiero po tym czasie - na wybrane studia. Muszę najpierw sprawdzić czy to optymalny wybór.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~on niezalogowany
5 października 2016r. o 21:29
szkoda czasu i kasy na studia w tych czasach
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 października 2016r. o 21:44
~on napisał(a): szkoda czasu i kasy na studia w tych czasach


tak jest....papier Ci nic nie da....do łopaty brakuje rąk...kiedyś to była ucieczka przed wojskiem, a teraz....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Praca dla Ciebie