Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Pieski i koty czekają na adopcję
~bolecnauta niezalogowany
24 kwietnia 2016r. o 14:26
Ciekawe schronisko
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Szara rzeczywistość niezalogowany
24 kwietnia 2016r. o 17:46
I po co ten News ? Czy ci panowie wiedzą jaka jest w Bolesławcu nagonka na ludzi którzy mają psy ? Chyba nie bo raczej , nie wystąpili by z takim apelem. Podatki , straż miejska , donosiciele , brak wydzielonych miejsc dla zwierząt , brak koszy na odchody.
Drodzy panowie w Bolesławcu pies to nie jest przyjaciel człowieka , ale przede wszystkim powód nieprzyjemności i skarbonka dla straży miejskiej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~maxiu niezalogowany
24 kwietnia 2016r. o 18:23
Przeczytałem na stronie głównej tytuł "Pieski i koty czekają na adopcję" a pod nim zobaczyłem zdjęcia tych panów i zgadnijcie co sobie pomyślałem?
;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
24 kwietnia 2016r. o 18:36
~maxiu napisał(a): Przeczytałem na stronie głównej tytuł "Pieski i koty czekają na adopcję" a pod nim zobaczyłem zdjęcia tych panów i zgadnijcie co sobie pomyślałem?
;)


Pomyślałeś sobie, że patrzą takim proszącym wzrokiem o pomoc dla piesków i kotków, że nie masz serca przejść obok ich prośby obojętnie i zaadoptujesz jakiegoś biednego psiaka. Zgadałam ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ja niezalogowany
24 kwietnia 2016r. o 18:56
Tak szczerze powiedziawszy to nie wiem co o tym myśleć. Zgadzam się z wypowiedzią "szarej rzeczywistości" reklamują żeby przygarnąć psa a zarazem są same zakazy. No to więc o co tu chodzi?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4218
#zofka nieaktywny
24 kwietnia 2016r. o 20:15
Co sądzicie o człowieku,który dzień i noc ma przywiązanego kota do kaloryfera .Na metrowej smyczy ,kot ma kuwetę oraz jedzenie,ale strasznie miauczy,a człowiek uważa,że nie robi kotu krzywdy.I co Wy na to ???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5183
magnum44
24 kwietnia 2016r. o 21:45
zofka napisał(a): Co sądzicie o człowieku,który dzień i noc ma przywiązanego kota do kaloryfera .Na metrowej smyczy ,kot ma kuwetę oraz jedzenie,ale strasznie miauczy,a człowiek uważa,że nie robi kotu krzywdy.I co Wy na to ???


Jeżeli tak uważa to też bym go przywiązała do kaloryfera na metrowej smyczy w toalecie (kuwety bym nie kupowała, stąd toaleta) dała jedzenie i picie na cały dzień/noc i po tygodniu zapytała, czy mu się podoba?

Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć. M.S.C.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7612
bax
24 kwietnia 2016r. o 21:59
zofka napisał(a): Co sądzicie o człowieku,który dzień i noc ma przywiązanego kota do kaloryfera .Na metrowej smyczy ,kot ma kuwetę oraz jedzenie,ale strasznie miauczy,a człowiek uważa,że nie robi kotu krzywdy.I co Wy na to ???



Rozumiem,że powiedziałaś Mu to ?

Swoją drogą..temat " psu na budę"...w rzeczywistości jest inaczej...wyrzucają zwierzęta i co? albo przeżyje,albo trafi w dobre ręce i serce:) też mam psa po przejściach,bo urzędy mają to gdzieś :) :> na chwilę obecną niegdyś bezdomniak,dziś-szczęśliwy dogorywa "sędziwego wieku" nasz kochany
pieszczoch :* :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza